Російська виконавиця Анастасія Волочкова не припиняє публікувати вiдвертi знімки з своєї лазні.

Як повідомляє портал ASN на цей раз балерина вирішила повністю позбутися одягу, здивувавши шанувальників і одночасно викликавши роздратування у злостивців. "П'ятниця! Нарешті-то час відмитися і очиститися в російській лазні! У моєї авторської. Всім гарних вихідних! Займайтеся спортом, оздоровлюйтеся, поринайте в крижану купіль! І будьте коханими!" - написала Волочкова. У фотографії з'явилося близько 17 тисяч лайків, але багато хто критикували Волочкову через занадто сильну тягу до шикарного життя.

Нагадаємо, що днями відома російська балерина Анастасія Волочкова представила широкій публіці свого нового коханого Михайла і дуже довгий час практично на всіх її фото і відео був присутній Михайло Логінов. Не забувала Настя ставити і посилання на його Instagram-аккаунт.

Популярні новини зараз

Була з Андрієм Данилком задовго до Інни Білоконь: куди зникла та як змінилася Геля з "СВ-шоу"

"Лосини вп'ялися прямо туди": дружина Джастіна Бібера засвітила свій "чебурек"

"Пірнання в ополонці - дешеве позерство": українець зруйнував головний міф Водохреще і назвав гідну альтернативу

Напівгола дружина Караваєва з "Динамо" показала, де закінчуються її трусики: не посоромилася навіть чоловіка і дітей

Показати ще

Балерина запевняла всіх своїх фанатів, що це і є та справжня любов, щоразу показуючи сімейні та корпоративні фото, на яких Михайло влився в її життя.

Але раптом шанувальники почали переживати: куди зник Михайло? Ось вже тиждень Настя публікує фото і без нього, а його аккаунт закритий.

Але Анастасія Волочкова продовжує епатувати публіку. Нагадаємо, до цього, громадськість була приголомшена фотографією шпагату у виконанні балерини на коні.

Крім того, Анастасія Волочкова опублікувала в мережі Instagram фото чергового шпагату. Всім відомо, що Анастасія Волочкова любить демонструвати свою прекрасну форму. Її поперечні шпагати дуже часто можна побачити у найнесподіваніших місцях.

Але в цей раз її шпагат здивував навіть самих морально підготовлених глядачів. Завжди цікаво читати коментарі до фотографій на сторінці Анастасії. У них часто спалахують жаркі суперечки. Шанувальники і хейтеры балерини ламають списи на полях Instagram.

Епатаж для Волочкової - спосіб життя: відео

Коментарі користувачів на сторінці Волочкової не залишать байдужим нікого. Вони від душі посміялися над колишньою балериною.

"Було вже було ... і купіль і шпагат і шпинат і російська лазня ... все було ..причому , по третьому разу вже ..все і всі все бачили ...", "Бідний кінь", "страшно уявити про що в цей же момент коні в стійлах шепочуться))) сірник, мабуть, по приїзду Насті тягнуть, хто витягне коротку, той і катає светлейшую)))", "Все змішалося, люди, коні.... де чиї копита...незрозуміло", "Добре хоч ніби тримає Настю впевнено, боюся якби не впали обидві!" (Орфографія і пунктуація автора збережені) - можна прочитати в коментарях до фотографії.

Як повідомляв раніше портал "Знай.иа" хакерам вдалося зібрати на одному ресурсі фото оголених знаменитостей.