Російська балерина Анастасія Волочкова в черговий раз порадувала шанувальників фотографією зі своїм знаменитим шпагатом. Однак уважні користувачі мережі помітили, що жінка використовувала фотошоп для коригування ніг. Само собою, вони звернули на це увагу самої балерини.

Волочкова дуже часто піддається критиці за свої безглузді фотографії. Її фігуру називають чоловікоподібною і радять прикрити вже немолоді тілеса. Балерині також часто радять хоча б мінімально ретушувати свої фото, щоб прибрати живіт або круги під очима. Ну або хоча б замазати синці на ногах.

Однак Волочкова вперто продовжувала публікувати "природні" фото і сідати на шпагат в кожному місці, де з'являється. Так, на одному з останніх знімків видно, що Анастасія все ж таки піддалася на вмовляння і вирішила фотошопом трохи "похудити" ногу.

Популярні новини зараз
Олександр Еллерт розповів про вагітність Ксенії Мішиної: "Це приємний знак" Валерій Жидков з "Квартал 95" показав, як Коля Сєрга несе службу в лавах ЗСУ: "Зустрів солдатика" Чоловік Корольової Тарзан насмішив американців китайцями: "Заклейте Байдену рот" Микола Томенко: "А що там з нашими, українськими гнидами?"
Показати ще

Мабуть, черговий шпагат на тлі моря не особливо сподобався балерині і вона постаралася зменшити занадто виступаюче ліве коліно, щоб поза була ідеальною. Однак при ретуші жінка захопила шматочок морської гладі.

Під знімком тут же з'явилися єхидні коментарі недоброзичливців, які вказали всім іншим на фотопромах Волочкової. Анастасія одразу ж видалила зі своєї сторінки всі неугодні коментарі. Однак фотографію вона залишила.

Анастасія Волочкова вирішила дати свої рецепти краси, а шанувальники попросили її змінити купальник. Скандальна російська балерина Анастасія Волочкова всіляко привертає увагу до своєї персони на сторінці в Instagram. Після недавнього відпочинку в Туреччині, артистка вирушила сидіти в шпагатах на острові Корфу.

Нагадаємо, зате одягнена: Волочкова замоталася в метр тюлі. Анастасія Волочкова похвалилася новим костюмом в сіточку, проте фанати його не оцінили.

Як повідомляв Знай. ua, жінка - циркуль: Волочкова в рожевих стрінгах вивернулася навиворіт. Анастасія Волочкова знову розсілася в шпагаті, показавши причинне місце.

Також Знай. ua писав, що гола Волочкова засвітила вареник: постояльці готелю в жаху розбіглися.