У п'ятницю, 6 квітня, Народний артист Росії Володимир Машков став художнім керівником московського театру-студії «Табакерка», створеної Олегом Павловичем Табаковим ще в 1987 році. Про це повідомляє «Інтерфакс».

Так, заступник мера Москви Леонід Печатников представив нового художнього керівника колективу театру. Він поотровенничал, що артисти сприйняли призначення вкрай позитивно.

«Упевнений, нас чекає цікава життя, мені відступати нікуди. Я бачив багато цікавого, корисного для себе у житті вільного актора. Тепер у мене інша відповідальність», — зізнався Машков на зустрічі з колективом «Табакерки». Актор зможе приступити до своїх обов'язків вже 23 квітня.

Варто нагадати, що Олег Табаков пішов з життя у 83 роки зовсім недавно - 12 березня.

Володимир Машков — відомий актор театру і кіно, народний артист Росії. Він знімався в таких фільмах, як «Рух вгору», «Російський бунт», «Давай зробимо це по-швидкому», «Олігарх», «Полювання на піранью», «Распутін», «Батьківщина» і «Екіпаж».

Раніше "Знай.uа" розповідав, що в понеділок, 19 березня, стало відомо, що український телеканал "Інтер" потрапив у гучний скандал із-за померлого 12 березня російського актора Олега Табакова, який активно підтримував агресивну політику Росії щодо України. Про це повідомили активісти на сторінці спільноти "Бойкот російського кіно" у Facebook. "Виродки на "Інтері" присвятили цілий день свого ефіру вшанування померлого українофоба і рашиста Олега Табакова – "людини граничного чарівності і багатогранного таланту", – сказано в публікації. Таким чином, "Інтер" порушив Закон України "Про телебачення і радіомовлення", так як зірка радянського кіно внесена в перелік осіб, які створюють загрозу нацбезпеці України (сайт "Миротворець").