Концерт гурту "Океан Ельзи" з нагоди Дня Незалежності України зібрав повний НСК "Олімпійський". Більше 100 тисяч слухачів до першої ночі співали тексти знайомих пісень в унісон. В композиціях Святослава Вакарчука знайшлося й дещо значно більше, аніж просто слова підтримки.

Плани Вакарчука

Перше, на що звернув увагу виконавець: у так званому "президентському секторі", де зазвичай сиділи імениті гості, цього разу були самі ветерани АТО.

Лідер" ОЕ" також підкреслив, що всі зміни в країні починаються з того моменту, коли кожен починає діяти.

"Коли мені було 19 років, я мріяв стати музикантом, але ніколи не міг подумати, що буду грати на цьому 100 тисячному стадіоні. Справжні зміни починаються з тебе, коли ти цього дуже хочеш. Подумайте, які зміни ми очікуємо, адже вони починаються з кожного з нас", - додав Вакарчук і ці слова публіка сприйняла по-різному, знайшовши у них прихований підтекст.

Популярні новини зараз
Ціни на картоплю впали, але українців попереджають: викопування знизилося, ціна сягає 17 гривень Окупанти обійшли Захід у кількості постачання бронетехніки для ЗСУ, але вони цьому не раді Коли українцям увімкнуть опалення та як зміняться ціни в платіжках Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Підігрівав такі настрої і сам виконавець ще напередодні концерту, на який пообіцяв багато сюрпризів.

"Про мене стільки багато пишуть і говорять, що навряд чи люди сумували. За музикою, мабуть, сумували. Це зовсім інше. Я теж за нею сумував і з нетерпінням чекав на цей концерт. Дивувати будемо багато чим. Ну, в першу чергу, подивіться на цю чудову сцену, яку робила українсько-латвійська команда. Буде багато сюрпризів, пов’язаних з цією сценою. Нам пощастило з погодою і не буде зовсім даху. Тобто ми будемо із зорями", - пояснив музикант.

Дивіться: Концерт "Океану Ельзи" 2018 до Дня Незалежності

Нагадаємо, Вакарчук розповів, як кожен українець може допомогти Сенцову.

Як повідомляв Знай.ua, гурт "Океан Ельзи" представив довгоочікуваний сингл. Трек "Скільки нас".

Також Знай.ua писав, Вакарчук зворушливо привітав українців із Днем Незалежності.