Відомий український музикант, лідер популярного рок-гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук, звернувся до українців.

У своєму Twitter-акаунті артист ретвітнув пост міністра закордонних справ України Павла Клімкіна, який стосується в'язня Кремля Олега Сенцова.

"Сьогодні 89 день голодування Олега Сенцова, ув'язненого в РФ. Олег перебуває на межі життя і смерті. Кожен день може статися непоправне. Як людина і громадянин України я прошу всіх підтримати Олега і вимагати від Росії #FreeSentsov. Солідарність не має меж, а життя людини - має", - написав Він.

Вакарчук зазначив, що приєднується до цих важливих словами.

Популярні новини зараз

Григорій Решетник зрадів фіналу "Холостячки" зі Златою Огнєвіч: "Нарешті маячня закінчиться"

Михайло Поплавький запропонував змінити гімн "Ще не вмерла України...." на свою пісню, земляки сміються: "Ваша пісня і так гімно"

Найвеселіший ведучий "Орел і Решка" Антон Птушкін продав свій Smart за 100 тисяч, щоб врятувати життя

Українським школярам пояснили, коли почнуться зимові канікули – з класу за новорічний стіл

Показати ще

"Кожен наш голос важливий!" - додав музикант.

Свій твіт Вакарчук також супроводив хештегом #FreeSentsov.

Раніше повідомлялося, що незаконно засуджений в Росії український режисер Олег Сенцов не отримує листи через проблеми з цензором, який їх попередньо вичитує.

Про це розповіла двоюрідна сестра політв'язня Наталія Каплан.

Раніше в одному зі своїх листів Сенцов питав, чи цікавиться хтось його голодуванням, адже йому не передають листи.

"Я так розумію, що виникла проблема з цензором, і листів він не отримує вже тиждень, може більше. Утворився інформаційний вакуум. Він і так ледве розуміє, що відбувається в світі, уривки збирає, а зараз взагалі нічого", - розповіла сестра Сенцова .

Вона додала, що цензор може бути у відпустці, однак це внутрішня проблема колонії, яку повинні вирішити.

Каплан також зазначила, що в листі до неї Сенцов просив більше не писати йому, що свобода поруч.

"Таке враження, що він зовсім втратив надію", - додала сестра політв'язня.

Разом з тим слід зазначити, що в прес-службі уповноваженого з прав людини в Росії Тетяни Москальковой стверджують, що стан Сенцова "відносно стабільний".

"Я вчора розмовляв з уповноваженим з прав людини в Ямало-Ненецькому автономному окрузі Анатолієм Саком, він на моє прохання дзвонив лікарю, який спостерігає Олега Сенцова в колонії. За словами лікаря, стан відносно стабільний", - заявили в Москалькової.

Нагадаємо, український режисер і політв'язень Олег Сенцов, який голодує вже майже 90 днів, знаходиться в дуже важкому стані. Про це повідомив його адвокат Дмитро Дінз.

Як повідомляв Знай.ua, в прес-службі уповноваженого з прав людини в Росії Тетяни Москалькової стверджують, що стан Сенцова "відносно стабільний".

Також Знай.ua писав, двоюрідна сестра українського політв'язня Олега Сенцова спростувала заяву російського омбудсмена Тетяни Москалькової про стабільний стан здоров'я її брата.