Український режисер і політв'язень Олег Сенцов, який голодує вже майже 90 днів, знаходиться в дуже важкому стані. Про це повідомив його адвокат Дмитро Дінзе.

Сенцов схуд на 30 кілограмів і майже не встає. При цьому у нього триває третя затяжна криза.

"Він не встає, тільки лежить. Економить сили, щоб перебувати у свідомості. Останній раз я його бачив 7 серпня, він схуд на 30 кілограмів. Став сутулим і блідим, раніше це не було так помітно. Впала грудна клітка, живіт впав. Він розуміє, що знаходиться в критичному стані. Він повідомив родичів про те, що у нього третя затяжна криза. Кажуть, що понад 114 днів Олег не протягне", – зазначає адвокат.

Дінзе повідомляє, що є приклади, коли люди голодували близько 114 днів, а потім виходили з голодування і вмирали. На даний момент термін голодування Сенцова дуже великий і він відчуває, що втрачає сили кожен день.

Популярні новини зараз
В Україні зросте ціна на картоплю, яка до останнього "тримала" планку: у чому причина Дружина Казаніна з "Квартал 95" розділила росіянок на типи - лань, курка та орлиця, і зробила висновки: "Чоловіка в жертву шакалу" Ціни на ринках України злетіли до нового максимуму: рекордсмени яйця, сало та деякі овочі На Новий рік без "Олів'є": ціни на курячі яйця злетіли до небес, тепер тільки буряки з часником
Показати ще

При цьому на питання про те, чи знає про такий стан політв'язня уповноважений з прав людини Тетяна Москалькова, адвокат зазначив, що вона останній раз відвідувала Сенцова, коли він був у кращому стані.

"Зараз вона до нього не приїжджала. Настало громадське затишшя, хвиля спала, і вони взагалі перестали цікавитися його долею", - зазначає Дінз.

Сестра Олега Сенцова Наталія Каплан розповіла, що у нього почалася анемія, а також він скаржиться на болі в серці, втому і слабкість. При цьому пульс режисера знизився до 40 ударів на хвилину.

Нагадаємо, він не переживе: як виглядає "поїзд смерті", на якому хочуть переправляти Сенцова.

Як повідомляв Знай. ua, світ з тобою: відомий письменник відправив лист Сенцову.

Також Знай. ua писав, що свобода не поруч: Сенцов звернувся до українців.