Відома українська співачка Анна Седокова, яка зараз живе і працює в Росії, не може прожити і дня без нових знімків в Insagram. Так, нещодавно знаменитість показала своїх подруг, довівши, що жіноча дружба існує.

"Взагалі, у мене великі плани на цих дівчат! Ді @dianagloster буде медіа магнатом і фешн дівою , а @terehovat стане Президентом країни!! А я ? Я буду і тим й іншим загалом, ви зрозуміли, про що ми говорили )) Люблю вас, дівчатка ! За ваш інтелект і душу!" - зворушливо підписала селфі Седокова, Фанати одразу ж почали коментувати побачене: "Красуні!", "Які милі дівчата", "Ви схожі на підлітків", "На цьому фото ви з Алінкою однакові)) спочатку подумала, що це вона)", "Які всі красиві! А Ви, Ань, виглядаєте максимум на 25 років на цьому фото - така лапочка", "Не торопитєся з президентами)) там все складно!".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Анна Седокова не забуває показувати величезну груди в розкішному купальнику в Instagram. На пікантному знімку артистка показала принади крупним планом, лежачи на підтягнутою п'ятій точці своєї подруги.