Відома українська співачка Анна Седокова, яка зараз живе і працює в Росії, порадувала фанатів в Instagram відмінною новиною: зовсім скоро у артистки вийде новий альбом. Так, під сонячним фото з Сан-Тропе знаменитість показала не тільки підтягнуту фігуру, але і розповіла про роботу над новими емоційними піснями.

"Баланс енергії відновлений, засмага на мені, мільйон почуттів в мені, і мені пора дати ожити своїм картинам, які я зберігаю в уяві. Я офіційно заявляю, що вже сьогодні приступаю до запису нового альбому. Яким він буде, я не знаю, але точно емоційним" - оголосила щаслива Седокова. Фолловери дуже зраділи і завалили Анну компліментами: "Чекаємо нових хітів , успіхів та удачі", "Балерини відпочивають в порівнянні з вами", "Ураааааааааааа!!!!!Альбооооооооооомммм !!!!!!Як же я чекаю", "Анічка,ти молодчинка,і супер мама,і все у тебе ще буде)ти сонечко)", "Удачі і везіння!!".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Анна Седокова перевершила саму себе, виставивши гаряче відео з відпустки з сонячному Сен-Тропе. На ролику знаменитість і її подружки розважаються на яхті без одягу.