Анна Седокова і зараз має можливість спілкуватися зі своєю шестирічною дочкою Монікою лише в присутності наглядача. Така міра була обрана судом, поки йде процесс між співачкою та її екс-чоловіком.

Колишній чоловік Сєдокової бізнесмен Максим Чернявський хоче позбавити Ганну материнських прав та має намір відсудити одноосібну опіку над Монікою і вимагає від колишньої дружини виплати аліментів. Дівчина ж бореться за своє право виховувати шестирічну дочку.

Офіційні документи підтверджують, що суд між Сєдокової і Чернявським відбувся ще в жовтні минулого року і постанови виявилися не на користь співачки.

Так, Ганна може бачитися з Монікою лише у присутності соціального педагога. Крім цього, дівчинка не має права до закінчення суду покинути Лос-Анджелес ні з одним з батьків, а також дорослим забороняється розміщувати її знімки в соціальних мережах.

Довгий час після розриву Ганні і Максиму вдавалося підтримувати теплі стосунки заради загального дитини. Все змінилося, коли Моніка повинна була приїхати до співачки на зйомки телепроекту. Однак до мами дівчинка так і не доїхала.

Популярні новини зараз

Померла відома одеська актриса Ірина Токарчук, тітка Сіма з "Джентельмен-шоу"

Літак з футболістами потрапив в авіакатастрофу: вижити не вдалося нікому

Пішов з життя брат мільярдера Ріната Ахметова (оновлено)

Аліна Гросу зі своїм коханцем несподівано показали дитину

Показати ще

Як з'ясувалося, бабуся і колишній чоловік забрали Моніку назад в США, а після вони відправили Ганні позов, в якому повідомлялося, що Седокова представляє загрозу для дочки. Відомо, що Максим був проти зйомок Моніки і наполягав на тому, щоб вона не переривала навчальний процес.

Дивіться одкровення Анни Сєдокової:

Як повідомляв портал "Знай. ua" українська співачка Анна Седокова, яка зараз проживає в Росії, після розлучення з чоловіком дуже рідко бачилася з дочкою і не змогла забрати її до себе на постійне проживання. Днями в Мережі з'явилася нібито бабуся Моніки, яка розповіла нові подробиці цієї скандальної історії.

Анна Седокова була в шлюбі з бізнесменом Максимом Чернявським. Вони проживали в Лос-Анджелесі, де і залишилася їхня спільна донька під опікою батька після розлучення. Відомо, що Седокова полетіла в Росію, але раз в три місяці на пару тижнів вона прилітала і проводила час з маленькою Монікою.