В ефірі одного з популярних російських ток-шоу спливли нові моторошні подробиці смерті 20-річної Поліни Лобанової в липні поточного року.

Відомо, що тіло колишньої учасниці скандального телешоу "Дім-2" знайшли у орендованій нею квартирі, а дівчина, разом з якою Лобанова знімала житло, розповіла, що сталося перед смертю зірки реаліті-проекту – зірка нібито ходила в клуб і приймала там наркотики.

Однак суперечності в її оповіданні знайшла Тетяна Графова, ще одна екс-учасниця "Дом-2". З'ясувалося, сусідка по квартирі розповідала родичам і пресі дві зовсім різні версії того, що сталося, а після Графової телефонував якийсь чоловік з погрозами.

Крім того, дівчина розповіла, що у Лобанової зникла велика грошова сума – її немає ні на банківських рахунках, ні в готівковій формі будинку. Графова вважає, що сусідка покійної могла знати, де той зберігає гроші. Сестра Лобанової тим часом незадоволена тим, яким чином поліція розслідувала справу про загибель її родички.

Їй здається, що слідчий або не хотів ретельно розбиратися у справі, або йому дали хабар за те, щоб він не давав ходу розслідуванню.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що навколо загадкової смерті колишньої учасниці реаліті-шоу "Дом-2" Поліни Лобанової досі чимало припущень. Нещодавно з'явилася версія про те, що дівчина страждала від хвороби серця.

Як запевняють джерела в правоохоронних органів, перевірка цієї теорії вже проводиться. Але коментарів з боку лікаря, в якого могла б проходити обстеження покійна, поки що не було.

Тіло 20-річної Поліни Лобанової знайшли вранці 4 липня у ванній в квартирі її знайомого - дівчина жила у нього, сам молодий чоловік не працював.

Нагадаємо, Рустам Солнцев розкрив таємницю смерті учасниці "Дом-2".

Як повідомляв Знай.uа, Зірку Дому-2 знайшли мертвою.

Також Знай.uа писав, пікантне міні-бікіні відомої актриси зачепило Аллаха.