Актора і режисера Армена Джигарханяна черговий раз госпіталізували в реанімацію однієї з московських лікарень. Артиста доставили у важкому стані з серцевим нападом.

Про це повідомляють російські ЗМІ. Щоправда, одні пишуть, що актор був госпіталізований сьогодні, інші – що Джигарханяна доставили в лікарню вчора ввечері, 15 травня.

В той же час ЗМІ підтверджують інформацію про важкий стан актора.

Це вже третя госпіталізація актора в цьому році.

Нагадаємо, що у березні Армен Джигарханян був екстрено госпіталізований з інфарктом в одну зі лікарень Москви і впав в кому. Його підключили до апарату штучної вентиляції легенів. Через кілька годин артист прийшов в себе. Як розповів пізніше товариш актора Артур Согомонян, у Джигарханяна "ніяких критичних відхилень не виявили, але є певні проблеми".

Перед цим Джигарханян потрапляв до лікарні в січні також з серцевим нападом. Він знаходився без свідомості і довго не приходив до тями.  

Тоді російські ЗМІ повідомляли, що акторові стало погано після того, як він подивився передачу на ТБ за участю своєї колишньої дружини Віталіни Цимбалюк-Романівської. Також припускали, що напад пов'язаний з тим, що Джигарханян не долікував пневмонію, через яку і почалося ускладнення. Артиста після декількох днів у клініці виписали додому – доліковуватись амбулаторно.

Як повідомляв портал "Знай.ua", 31 січня 2018 року Армен Джигарханян і Віталіна Цимбалюк-Романівська офіційно розлучились.

Однак, як повідомили російські ЗМІ, рівно через 2 місяці – 31 березня, вони повінчалися після примирення. Скандальний конфлікт актора і піаністки тепер в минулому. Вони тепер разом в горі і радості, доки смерть не розлучить.

Дивіться: Джигарханян і Цимбалюк-Романовська повінчалися після примирення