82-річний російський актор і режисер Армен Джигарханян знову потрапив до лікарні. Його терміново доставили в одну з клінік Москви.

Актор знаходиться в комі, його підключили до апарату штучної вентиляції легенів.

"Армен Борисович терміново був госпіталізований в столичну лікарню з інфарктом. Він знаходиться в комі і підключений до апарату штучної вентиляції легенів", - повідомляють російські ЗМІ з посиланням на джерела в медичних колах.

Нагадаємо, що минулого разу Джигарханян потрапляв до лікарні в січні. Тоді артиста після декількох днів в клініці відпустили додому – доліковуватись амбулаторно.


При цьому преса запевняла, що Армену Борисовичуа стало погано з серцем на перегляді телепрограми за участю екс-дружини. Пізніше з'явилася інформація, що у актора - ускладнення після перенесеного вірусного захворювання.

Як повідомляв портал "Знай.ua", наприкінці січня цього року відомого режисера Армена Джигарханяна терміново доставили до лікарні з серцевим нападом, він знаходився без свідомості і довго не приходив до тями.

Тоді російські ЗМІ повідомляли, що акторові стало погано після того, як він подивився передачу на ТБ за участю своєї колишньої дружини Віталіни Цимбалюк-Романівської. Також припускали, що напад пов'язаний з тим, що Джигарханян не долікував пневмонію, через яку і почалося ускладнення.

Артиста після декількох днів у клініці виписали доліковуватись амбулаторно.

Популярні новини зараз

Віктор Павлік в обнімку зі спокусливою білявкою подражнив дружину після пологів: "Красунчики"

"Антитіла" дістали скелети з шафи Тараса Тополі: Alyosha не зізнавалася

"Холостячка" Ксенія Мішина на яхті показала пружне тіло в купальнику: "На що себе витрачати?"

Андре Тан підказав, як правильно вибрати купальник: "Збільшити груди і приховати живіт"

Показати ще

Нагадаємо, що 31 січня 2018 року Армен Джигарханян і Віталіна Цимбалюк-Романівська офіційно розлучились.

Однак, як повідомили російські ЗМІ, рівно через 2 місяці – 31 березня, вони повінчалися після примирення. Скандальний конфлікт актора і піаністки тепер в минулому. Вони тепер разом в горі і радості, доки смерть не розлучить.

Дивіться: Джигарханян і Цимбалюк-Романовська повінчалися після примирення