Скандальна українська телеведуча Ольга Фреймут просто обожнює привертати до себе увагу різними способами. На цей раз знаменитість додала нове фото в Instagram, на якому в довгій сукні рекламує старт продажів квартир відомого забудовника. При цьому ведуча розповіла, як добре в Штатах.

"В Америці добре . Але краще жити в Україні . Тут всі і все рідне-рідне." - підсумувала знімок Фреймут. Фанати одразу ж почали сперечатися з приводу України та Америки, а деякі пожартували над дивною позою Ольги: "не робіть цього. ви ж ще така молода ))", "у тебе ніжка така худа((", "на Жаль, при всій моїй повазі до України, такого рівня життя, як в Америці не бачити найближчі сотню років хоча б за рівнем з/а і кількістю щасливих людей на кв км)рідне це звичайно чудово, але на цьому далеко не заїдеш на жаль і ах..", "І що добре в Америці ??", "те , що має в Америці середньостатистичний громадянин, в Україні коштує скажених грошей. Або зовсім немає".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Ольга Фреймут зовсім недавно запустила своє нове шоу і тепер їздить по всій Україні в пошуку нового матеріалу. На цей раз знамнитость порадувала фанатів спільним селфи зі своєю сестрою Юлією, опублікованому на своїй сторінці в Instagram.