У Болгарії помер знаменитий композитор Тончо Русєв – автор тисячі відомих пісень, у тому числі, які виконували Софія Ротару та Філіп Кіркоров.

Про це повідомив у своєму мікроблозі російський співак болгарського походження Філіп Кіркоров.

Чоловіка не стало на 86 році життя, у вівторок 10 квітня.

"Сумна звістка щойно до мене прилетіла-прийшла з Болгарії — не стало великого болгарського композитора Тончо Русєва, він помер сьогодні на 86 році життя". Спасибі, дорогий Тончо !!! Не віриться ... ще ж тільки недавно ми зустрічалися у Тончо будинку в Софії, коли я був з гастролями в рідній Болгарії, у вересні 2017 ... і ось .... думав я тоді, що ми з Бедросом його бачимо в останній раз...? Ні ... Засни зі світом ...... пам'ять про тебе і про твоїх прекрасних геніальних красивих піснях буде жити в моїй пам'яті і серці вічно, — написав Кіркоров у своєму Instagram.


Русєв Болгарським музикантом і композитором, автор понад 1000 пісень. Його пісні стали шлягерами у болгарській поп-музиці.

Популярні новини зараз

Батько задушив двох дітей, щоб їх мати від нього не пішла: "Знав, що він мені потрібен. Це був контроль"

Топ найвідвертіших образів Ані Сєдокової, яким позаздрить навіть Світлана Лобода: "Мої помідори"

Учасниця "Міс Всесвіт" Анна Неплях злила інтимні кадри, гідні Playboy: екстремальне міні та відверте декольте

Ті самі кадри з Тіною Кароль, коли зірка вийшла на сцену після новини про загибель коханого: "Це не кінець..."

Показати ще

Тончо Русєв був автором таких відомих пісень як "Синдбад-мореплавець", "Ти Ти Ти", "Вдень і вночі" та інших.

Родичі композитора на його сторінці у Facebook повідомили, що музикант помер після нетривалої хвороби. Русєв не дожив всього кілька днів до свого дня народження.

Є членом Спілки болгарських композиторів (СБК). Автором дитячих пісень, музики для театральних вистав, телебачення, дитячих мюзиклів і кінематографічних творів ("Юлія Вревська", "П'ятірка", "Тайфуни з ніжними іменами"). Його пісні були випущені в США, Великобританії, Франції, Іспанії, Італії, Греції, Туреччини, Росії і всіх колишніх соціалістичних країна.

Нагадаємо, важка хвороба вбила гордість Грузії. у неділю, 8 квітня, в Грузії згасла ще одна зірка світової величини: у віці 88 років не стало відомої співачки та акторки, народної артистки Грузинської РСР Лейлі Абашидзе.

Філіп Кіркоров виконує пісню Тончо Русєва "Ты ты ты"

Як повідомляв портал "Знай.ua", в ніч на 8 квітня померла актриса театру Москви "Школа сучасної п'єси" Анжеліка Волчкова.