У Болгарії помер знаменитий композитор Тончо Русєв – автор тисячі відомих пісень, у тому числі, які виконували Софія Ротару та Філіп Кіркоров.

Про це повідомив у своєму мікроблозі російський співак болгарського походження Філіп Кіркоров.

Чоловіка не стало на 86 році життя, у вівторок 10 квітня.

"Сумна звістка щойно до мене прилетіла-прийшла з Болгарії — не стало великого болгарського композитора Тончо Русєва, він помер сьогодні на 86 році життя". Спасибі, дорогий Тончо !!! Не віриться ... ще ж тільки недавно ми зустрічалися у Тончо будинку в Софії, коли я був з гастролями в рідній Болгарії, у вересні 2017 ... і ось .... думав я тоді, що ми з Бедросом його бачимо в останній раз...? Ні ... Засни зі світом ...... пам'ять про тебе і про твоїх прекрасних геніальних красивих піснях буде жити в моїй пам'яті і серці вічно, — написав Кіркоров у своєму Instagram.

Печальная весть только что ко мне прилетела пришла из Болгарии- не стало Великого Болгарского композитора- ТОНЧО РУСЕВА , он скончался сегодня на 86 году жизни.. Именно он был автором моих первых песен, которые принесли мне первый успех и популярность-«Синдбад-Мореход», о котором мы недавно вспоминали в программе посвящённой Илье Резнику у @maxgalkinru ”СЕГОДНЯ ВЕЧЕРОМ», «Днем и Ночью», дуэт с Ани Лорак «Спроси у моря», и конечно же мою самую любимую и дорогую для меня песню, принесшую мне самый большой успех и любовь миллионов поклонников в далеком 1990 году- «ТЫ ТЫ ТЫ»!!!! Спасибо , дорогой ТОНЧО!!! Не верится... ещё же только недавно мы Встречались у ТОНЧО дома в Софии, когда я был с гастролями в родной Болгарии,в сентябре 2017 ... и вот.... думал ли я тогда, что мы с Бедросом его видим в последний раз...? Нет... Усни с миром...... память о тебе и о твоих прекрасных гениальных красивых песнях будет жить в моей памяти и сердце вечно...🎼 Примите искренние соболезнования, все члены его семьи и весь Болгарский народ, которому дороги эти любимые песни, которые украшали болгарскую эстраду столько лет... Очень правильно сказали мои болгарские поклонники : «Днес е много тъжен ден...Всички, които следят моето творчество знаят каква част в него и в живота Ми като приятел и педагог заемаше Великият Тончо Русев. Днес той премина отвъд границата, която разделя нашия и Другия, По-добрия свят. Този безкрайно талантлив човек, с излъчване на доброта и достойнство постигна своята НЕЗАБРАВА чрез музиката си! Вярвам, че ще продължавам аз да свързвам с красотата, която той остави след себе си като никога няма да престана да изпълнявам Вечните му песни!» #тончорусев #загуба #память #великийкомпозитор #болгария #тытыты @fkirkorovbulgaria

A post shared by Филипп Киркоров (@fkirkorov) on


Русєв Болгарським музикантом і композитором, автор понад 1000 пісень. Його пісні стали шлягерами у болгарській поп-музиці.

Тончо Русєв був автором таких відомих пісень як "Синдбад-мореплавець", "Ти Ти Ти", "Вдень і вночі" та інших.

Родичі композитора на його сторінці у Facebook повідомили, що музикант помер після нетривалої хвороби. Русєв не дожив всього кілька днів до свого дня народження.

Є членом Спілки болгарських композиторів (СБК). Автором дитячих пісень, музики для театральних вистав, телебачення, дитячих мюзиклів і кінематографічних творів ("Юлія Вревська", "П'ятірка", "Тайфуни з ніжними іменами"). Його пісні були випущені в США, Великобританії, Франції, Іспанії, Італії, Греції, Туреччини, Росії і всіх колишніх соціалістичних країна.

Нагадаємо, важка хвороба вбила гордість Грузії. у неділю, 8 квітня, в Грузії згасла ще одна зірка світової величини: у віці 88 років не стало відомої співачки та акторки, народної артистки Грузинської РСР Лейлі Абашидзе.

Філіп Кіркоров виконує пісню Тончо Русєва "Ты ты ты"

Як повідомляв портал "Знай.ua", в ніч на 8 квітня померла актриса театру Москви "Школа сучасної п'єси" Анжеліка Волчкова.