Помер відомий майстер оптичних ілюзій

поділитись
Він створював ілюзії простору та оптичні фокуси, що вражали всіх

У понеділок, 9 квітня, у віці 76 років помер відомий російський художник-кінетист В'ячеслав Колейчук.

Ректор ГІТІС Григорій Заславський на своїй сторінці в соцмережі Facebook повідомив про смерть художника В'ячеслава Колейчука.

"Не стало В'ячеслава Колейчука, видатного російського художника-кинетиста, умів своїми роботами створювати вражали всіх ілюзії простору, оптичні фокуси...", — написав Заславський в мережі.

Варто зазначити, що В'ячеслав Колейчук створював арт-об'єкти у вигляді рухомих установок, працював з оптичною і звуковий ілюзією, колажами. Так, він створив гравицапу та інші вигадані предмети для фільму Георгія Данелія «Кін-дза-дза» (1986), є серед його робіт і призначені для театру — так, разом з Валерієм Фокіним він робив декорації для «Перетворення» в театрі «Сатирикон».

"Кожен, хто бачив цю виставу, пам'ятає, як фантастично змінювалася конструкція будинку Замзи, за якісь лічені секунди роблячи великого дорослої людини крихітним комахою", — ділиться спогадами Григорій Заславський.

Як відомо, Миколі Колейчуку було 76 років. У 1965-1967 роках він був учасником групи художників «Рух». Після працював у Центральному НДІ теорії та історії архітектури, Всесоюзному НДІ технічної естетики (ВНДІТЕ). Займався викладацькою діяльністю.

Нагадаємо, що в суботу, 7 квітня, в Києві у віці 81 рік помер відомий художник-постановник українського театру і кіно Едуард Колесов. Якщо вірити інформації близьких Колесова, попрощатися з художником можна буде в крематорію на Байковому кладовищі 10 квітня.

Едуард Олександрович Колесов протягом своєї кар'єри працював у галузі кінематографії, театрального мистецтва і графіки.

Також раніше інформаційний портал "Знай.uа" повідомляв про те, що помер американський художник-мультиплікатор Бад Лакі у віці 83 років. Відомий на весь світ аніматор помер у госпіталі Ньютауна після тривалої хвороби.

Бад Лаки - це людина, який створив легендарного ковбоя Вуді, головного героя мультфільму "Історія іграшок". Також він був автором мультфільмів, показаних у передачі "Вулиця Сезам".

Автор матеріалу: 
Анна Зущик
Теги: 
Микола Колейчук, художник-кінетист, ілюзії, фокуси
Німецькому депутату Андреасу Мауреру висунуто офіційне обвинувачення
0
0
21:31 26.04.2018
Раніше актор був госпіталізований в кінці січня 2018
0
0
20:44 26.04.2018
"Зараз це взагалі не представляється можливим"
0
0
20:08 26.04.2018
Надзвичайна подія сталась у звичайному критому басейні і ледь не завершилася трагедією
0
0
19:20 26.04.2018
Угорщина вже втретє заблокувала проведення Комісії Україна-НАТО на рівні міністрів
0
0
18:50 26.04.2018