Знаменитий французький актор, зірка фільмів "Леон-кілер" та "Французький поцілунок" Жан Рено приїзд якого до Закарапаття, спричинив справжній фурор у невеличкому карпатському селищі, дуже тепло попрощався із його мешканцями та персоналом готелю.

Про це розповіли українці виданню "Експерс".

"Коли знімальна група виїжджала, це був шалений ранок. Усі довкола метушились. Але пан Рено не забув, що обіцяв нам, — розповідає менеджер готелю Костянтин Пилип. —  Він влаштував з усіма охочими фотосесію, кожен отримав фото на згадку".  

Не скупився легендарний актор і на автографи.

"О, я в якому захваті наш кухар, який готував для Рено! Актор розписався на його фартушку. До речі, для кожного, хто просив автограф, актор не лише ставив підпис, але й додавав — "від Рено", — каже Костянтин.  

Місцеві мешканці подарували Жану Рено дві картини. Одну з них він залишив працівникам готелю.  До речі, на останній свій сніданок біля озера Синевир, Жан Рено замовив яєчню з беконом, а також традиційно випив неміцну каву з молоком. 

Нагадаємо, Жан Рено прибув до України щоб знятися у фільмі "Останній крок". До слова, ця назва дуже символічна для актора, адже він заявив, що ця стрічка буде останньою в його кар’єрі. Актор зібрався на заслужений відпочинок і в кіно більше зніматися не планує.

Завершення роботи у кіно Жана Рено

Як повідомляв портал "Знай.ua", на Закарпатті Жан Рено оселився поближче до легендарного озера, в найбільшому готелі Синевирської Поляни. Спеціально для роботи над стрічкою тут звели окремий будиночок для героя. За два тижны життя в українському селі актор почав освоювати і нову для нього мову. Зірка кіно вже робить перші успіхи й у вивченні української мови – почав з найпростішого, привітання. Але судячи із відгуків, у нього це непогано виходить.