Скандальна російська балерина Анастасія Волочкова всіляко привертає увагу до своєї персони на сторінці в Instagram. Літо у знаменитості було дуже насиченим: спочатку вона відпочила в Туреччині, потім відпочила в Греції, потім повернулася додому і відпочила з друзями, а тепер, поскаржившись на втому, знову повернулася на Корфу.Так, артистка вирішила похвалитися номером у готелі, назвавши його віллою, але заради цього чомусь полізла на дерево.

"Як вам вид з вікна моєї нової вілли в @domesmiramare ?Прокидатися так-свято! Дозволяйте собі його хто як може. Я така щаслива! Порадійте будь ласка.", - передала всім привіт з дупла Волочкова. Фолловери взялися коментувати побачене: "Ви дуже схожі на мавпу, яка забирається на дерево, дуже", "А чому ви не на верхівці дерева і без шпахата???", "Ми стару віллу так і не побачили,а ти новою хвалишся. І де ж вона???", "Вічне ку-ку", "Яка вілла?) Анастасія, апартаменти в готелі, це не вілла!!!! Одужуй!!!", ""Прокидатися так" - це на дереві, чи що?" "Цей пень-вілла?", "Ну ось змінила позу.Тепер по деревах полізла".
 

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Анастасія Волочкова покликала в свій будинок двох чоловіків. Ті, звичайно ж, прийшли з підношеннями: букетом білих троянд. А ось сама артистка пригощала друзів горілкою і кавуном. Анастасія запевняє, що такі  червоні обличчя виключно від баньки, проте фанати не особливо їй вірять. Також знаменитість вирушила розсовувати свої ноги на острові Корфу. Так, вона вже й шпагат показала, і ноги позадирала, залишилося тільки протерти причинним місцем газон. Власне, балерина так і зробила, залишивши персонал готелю в шоковому стані.