Відомий український виконавець, співак року за версією премії "Золота жар-птиця" Олег Винник обожнює дражнити своїх фанаток-вовчиць новими знімками в Instagram. Нещодавно знаменитість похвалився тим, що нарешті навчився малювати і показав картину з найдорожчим йому обличчям. Так, артист намалював автопортрет.

"Автопортрет! Нарешті навчився малювати P. S. Дякую за такий незвичний подарунок.", - підписав кадр Винник. Фолловери одразу ж взялися коментувати побачене: "Олегу Виннику під силу все) Не кожен зможе за 5 секунд намалювати автопортрет", "Олеже, мене цікавить тільки одне... де ви купували кеди?", "Прям Маестро малювання)))", "Автопортрет дуже схожий з оригіналом!!Два красунчика!!Вишиванка Вам пасує,Олег Анатолійович!!", "Та то не ти намалював", "Ми Вас не лише малювати навчимо.. тримайтеся, далі буде)))".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Олег Винник порадував прихильниць, заявивши, що готує спеціальний хіт до Дня Незалежності України. Прем'єру пісні "Вишиванка" залишилося чекати зовсім недовго. Також знаменитість відпочивав в Домінікані, викладаючи фото кокосів і екзотичних фруктів. А ще артист відправився в Домінікану і показав, як бігає з палицею в пошуках їжі, граючись в добувача.