До Івано-Франківська нещодавно приїхав український співак Олег Винник – артист відвідав місто заради зустрічі зі своєю прихильницею, яка вже дуже давно прикута до інвалідного візка.

Зустріч із кумиром

17 років поспіль дівчина не може самостійно ходити, кожен рух для неї – суцільний біль. Тому найближча подруга вирішила бодай чимось потішити її і організувала зустріч із кумиром.

Мешкає Лілія Юрка у селі Тяпче, Долинського району Івано-Франківської області, їй нещодавно виповнилося всього 23 роки. Важка хвороба перетворила на пекло більшу половину її життя, колись вона остаточно перестала відчувати своє тіло. Втім, близькі знають: вона неймовірно сильна духом людина, попри недугу, знайшла можливість допомагати іншим людям і займатися благодійністю.
Лілія ще й співачка, влаштовує безкоштовні концерти для дітей-інвалідів та онкохворих дітей. Її дуже добре знають в Івано-Франківську.

Одного разу після концерту Лілії зателефонувала подруга і запросила на конференцію, яка виявилася зустріччю з кумиром дівчини – Олегом Винником. Поспілкуватися з улюбленим співаком - це була мрія молодої співачки і вона думала, що нездійсненна.

Популярні новини зараз

Учасників "МастерШеф" змусили приготувати шедевр, поки горить маленька свічка: закінчилося сльозами та істерикою

Дружина Юрія Ткача з "Квартал 95" показала, на кого насправді схожа крихітка Ліззі: "Старше на пару років"

Астролог Ганна Вергелес заявила, що всі Тельці та Скорпіони протягом року проходитимуть свої кармічні уроки

Вікторія Булітко пішла з "Дизель шоу" і перетворилася на просту пенсіонерку у хустині: "Десять років тому..."

Показати ще

Олег Винник відклав всі справи і таки приїхав в Івано-Франківськ заради цієї зустрічі і подарував дівчині квіти. Він розпитав Лілію про її творчість і пожартував, що деякі українські зірки не можуть зібрати такі зали, які збирає молода прикарпатська співачка.

Дивіться: Винник відвідав хвору фанатку

Як повідомляв портал "Знай.ua", українського співака, яким просто купається у славі та популярності, Олега Винника спіймали на плагіаті. Легендарний австрійський гурт JOY представила цьому докази. Англомовні артисти заявляють, що улюблена мільйонів "вовчиць" пісня Ніно Винника здерта з давно забутого але не менш колись популярного 30 років тому хіта Touch by touch ("дотик за дотиком"). Співаки говорять, що програш пісні Винника дуже нагадує їхню мелодію. З тим, чи дійсно Винник запозичив їх музику, учасники групи всерйоз обіцяють розібратися в найближчі два тижні. Вони кажуть, що "Ніно" послухають їх музичні експерти, після чого вирішать, чи подавати на Винника в суд.