Зовсім недавно в світі відбулося приголомшливе за величиною подія. Можливо, його втратили ті, кому не особливо то і цікаво, з ким Ніно п'є вино і де тане щастя солодкою ватою. Проте популярний феномен української естради Олег Винник дебютував у кіно в якості актора дубляжу (фотофакт). Серцеїд бабусь озвучив головного героя в мультфільмі «Зачарований принц», який вийде на екрани 24 травня.

Дізнавшись про це, команда Окіпо.іа зрозуміла, яке величезне упущення зробив кінематограф, коли не взяв на головні ролі легендарних стрічок Олега Винника (насправді Олег Анатолійович зіграв камео в двох німецьких телепроектах і в цьому році повинен з'явитися в комедії «Скажене весілля» виробництва FILM.UA, теж у дрібній ролі). А ось і фантазії на тему, як би Винник виглядав в різних амплуа. Можливо, комусь з вітчизняних або світових режисерів сподобається артист на провідну роль в кіно - або телевізійний хіт.

«Лицар щастя: Відродження легенди»

«Джон Винник»
«Прометей любові»
«Кримінальне чтиво 2: Летить запущена куля»
«Втеча з твого полону»
«Зоряні війни: На красивій поверхні»
«Тор: Кам'яна ніч»
«Ельф любові»
«А твоя краса обпікала всім очі»

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що у відомої української програмі «Ранок з Україною», співак і автор пісень Олег Винник поділився, як він доглядає за своїм волоссям і з чого починається його ранок. В ефірі каналу «Україна» артист розповів, які косметичні роцедуры віддає перевагу. Виявляється, ніяких масок він не робить. Для того, щоб прокинутися, використовує тільки лід. «Щоб прокинутися, беру лід. Якщо ранком є час, люблю прийняти ванну, полежати в теплій воді хоча б хвилин 10», – розкрив секрет вдалого початку дня Винник.