Одна із учасниць телешоу талантів "Х-фактор" викликала просто шок та бурю жвавих обговорень в мережі. Українка Діана Богданова, яка виконала хіт Насті Каменських "Стиль собачки" нарвалась на шквал критики за вульгарний виступ.

Діана, яка на перший погляд скромна та сором’язлива дівчина, майбутній педагог, показала на сцені те, чого ніхто не очікував.

Як зазначив ведучий 8-го сезону шоу Андрій Бєдняков, він цю пісню не слухає, він її дивиться. І дійсно, подивитися було на що. Під час приспіву, Діана зняла із себе довгий чорний балахон, та показалась суддям та глядачам у відвертому вбранні, яке ледве прикривало її принади.

Крім того, дівчина видерлась на стіл до журі та запалила прямо перед їх носом, зокрема і в самої співачки Насті Каменських, яка її підтримувала та підспівувала.

Популярні новини зараз
Безліч країн вибухнули ненавистю до росії: всі згадали про смерть і страждання, які сіють окупанти Українцям обіцяють глобальні пенсійні зміни: буде розміром 60% від зарплати Громадський транспорт обійдеться дорожче: українцям офіційно підвищили тарифи На українських будівництвах закінчуються робітники – який вихід знайшли
Показати ще

Дівчина так захопилась шоу, що в кінці не помітила, як перекинула склянку з водою прямо на штани Олега Винника.

Судді звісно ж оцінили старання учасниці, проте Діана не отримала від суддів перепустку для подальшої участі в "Х-фактор".

Не підтримали учасницю і більшість глядачів, які засипали її гнівними коментарями.Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", співак і суддя українського талант-шоу Олег Винник у перервах між зйомками активно подорожує. Нещодавно його помітила в Таїланді, де він спробував на смак найекзотичніші та моторошні страви.