Народна артистка України, переможниця "Євробачення-2004" співачка Руслана Лижичко отримала травму голови.

Інцидент стався під час підготовки до міжнародної конференції Cisolar. Про неприємну травму співачка оголосила шанувальникам на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Просування відновлюваної енергетики та Енергетичної Незалежності, якій я присвятила свій новий музичний проект та всю...

Posted by Ruslana Lyzhychko on Tuesday, 10 April 2018
"Просування відновлюваної енергетики та енергетичної незалежності, якій я присвятила свій новий музичний проект і всю активність, дається мені через "пригоди". За півгодини до виїзду на сьому міжнародну конференцію Cisolar я розбила голову. Але заради чистої енергії майбутнього я готова пройти через всі!" - щиро зізналася зірка.Варто сказати, що CISOLAR-2018 - сьома міжнародна конференція з сонячної енергетики в Центральній та Східній Європі, яка проходить у Києві.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що відома українська співачка, переможниця міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення-2005" Руслана Лижичко відвідала Лісабон, де приймуть гостей вже в травні 2018 року. На своїй сторінці у Facebook співачка виклала кілька фотографій з поїздки, яку, до речі, вона зробила Павлом Грицаком (Euromedia) та Інною Огневец - португальським послом в Україні. "Євробачення в Португалії відбудеться у фантастичній Altice Arena, розрахованої на 20 000 глядачів, з гарною сценою і новими ефектами. Ми з Павлом Грицаком (Euromedia) і послом України в Португалії пані Інною Огнівець весь день у Лісабоні працювали над організацією презентації України під час Євробачення."