Російський співак Олексій Лебединський нещодавно приїхав на зйомки кліпу до столичної Троєщини. Перед початком роботи стався інцидент, який дуже його здивував.

На своїй сторінці у Facebook музикант розповів, що до нього підійшли кілька підлітків, які запропонували йому принести зброю в обмін на участь у ролику:

"Підійшли пацани років 17-ти і говорять "ми теж хочемо знятися! Хочете, принесемо ще два калаша? А можемо ще принести купу зброї!" Я спочатку ох..нів, чесно кажучи ... А потім я запитав у поліції місцевої, чи стріляють чи тут на районі. Буває всяке, звичайно, але не частіше, ніж 5 років тому", - зазначив він.

Артист порівняв ситуацію у спальному районі із Росією, де зброя заборонена, але рівень злочинності зашкалює та у США, де все навпаки: дозвіл давно є, але от крадіжок та стрілянини менше:

"Тому що кожен, хто задумав образити або обікрасти твою сім'ю, спочатку сто разів подумає, чи хоче він отримати кулю", - підсумував Лебединський.

Подібна історія не залишила байдужими прихильників співака, деякі з них згадали кілька показових інцидентів, які траплялися в Америці. Наприклад, стрілянину в Орландо:

Як повідомляв портал "Знай.ua", вулиці Троєщини стали декораціями для кліпів відомих музикантів.