Відома українська співачка Віра Брежнєва, дружина Костянтина Меладзе, яка нині часто виступає в Росії, нещодавно поділилася з фоловерами в Instagram спільним знімком зі старшою дочкою Сонею. Дівчинці виповнилося 17 років, і вона все більше стає схожою на зіркову маму. Так, фанати навіть не відразу змогли відрізнити Віру від Соні.

"Готові до вечері з @sonyavkiperman",- поділилася Брежнєва кадром з Монте-Карло. Фанати ж були в захваті від побаченого і почали завалювати дівчат компліментами: "Які гарні дівчата!", "сестри", "Господи!!! Дівчата, ви ж Богіністичні", "Мама молодша дочки", "Навіть не зрозуміло хто мама", "Талія 60 см )))) хіба Ви вечеряєте)))))", "Коли донька виглядає старше мами", "Це мати і дочка ???? І боже яка талія у Віри !!!", "Соня така велика стала! Вся у вас)Красуня.", "Красуні! Вже не зрозуміти де мати, а де дочка! Як сестри", "Куди дивиться Голлівуд???!!!", "Ніхто не скаже що мама і дочка!ну дві подруги, красуні стоять".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Віра Брежнєва поділилася з фоловерами в Instagram яскравим і блискучим образом з фестивалю "Жара". За комбінезон, що переливався знаменитість подякувала культовому бренду Philipp Plein. Також артистка поділилася незвичайним селфі. Так, фанати відзначили її схожість з Бріжіт Бардо і здивувалися, що у артистки не Iphone. А ще дочка Брежнєвої Софія виклала у своєму Instagram фото, на якому вона разом з матір'ю відображена в бікіні.