Відома телеведуча, актриса, модель і філантроп Маша Єфросиніна днями офіційно стала першим в Україні Почесним Послом Фонду ООН в області народонаселення.

Подібний статус вперше було надано українці для Представництва UNFPA (United Nations Population Fund є міжнародним агентством з розвитку, що сприяє просуванню права кожної жінки, кожного чоловіка і кожну дитину насолоджуватися здоровим життям і рівними можливостями - Ред), яке входить в регіон Східної Європи та Центральної Азії.

Маша Єфросиніна на протязі багатьох років активно бореться за права жінок в Україні, допомагає тим, хто зазнає домашнього насильства, а також просто підтримує добрим словом і мудрими порадами всім, хто звертається до неї. Будь-яка людина може просто написати Маші Єфросиніної в соціальних мережах і, швидше за все, він неодмінно отримає відповідь. Серед сучасних представників шоу-бізнесу - це рідкість.

Маша Єфросинія поділилася з фанами своїми планами на життя труднощі в роботі і сімейного життя. До слова, у Маші є свій секрет щастя.

Популярні новини зараз
19-річна військова відправила жорстке послання чоловікам у тилу Майже 6400 грн капне на картку: українцям з дітьми допоможуть копійкою Тиждень обіцяє бути важким: на Землю насувається сильна магнітна буря Платіжки будуть із "сюрпризом": українцям двічі поспіль підвищили тариф
Показати ще

Маші надали дуже серйозний статус Почесного посла Фонду ООН. Вона розповіла, що планує зробити в першу чергу в новому статусі і про свої плани на майбутнє.

Філантроп Єфросинія запевняє, що в партнерстві з Фондом ООН ми в значній мірі зможемо розширити наші можливості говорити про проблеми домашнього насильства відкрито і всіляко допомагатимемо жінкам впоратися з їх проблемами, відчути себе більш впевненими.

"У найближчому майбутньому планую відвідати шелтери - центри реабілітації для жінок, які страждають від насильства. Це величезна проблема. Бувають випадки, коли жінок сильно б'ють вдома і вони змушені звертатися в подібні організації. Вони змушені тікати з дому в пошуках притулку і в таких структурах їм надають допомогу: медичну, психологічну та юридичну. у нас про це мало говорять. Я хочу відвідати ці місця і поговорити з жінками, вони цього потребують. Моя основна функція - давати їм сили і віру в те, що вони можуть вибратися з воіх проблем. Мені здається, я знаю, що говорити, які слова знаходити для того, щоб вони почали нове життя ". - каже Єфросиніна.

Також, телеведуча поділилася секретом, як же їй вдаеться все встигати.

Так вона розповіла, що дуже суворо ставиться до планування і ніколи не приділяє час того, що для неї не є принципово важливим. Безглузді зустрічі, вечірки, на все це не варті витрачати час, відзначає Маша.

"Я дуже багато за період своєї кар'єри зробила в якості допомоги або послуги і втратила багато часу. Тепер не повторюю своїх помилок". - каже Єфросиніна.

Маша Єфросиніна поділилася, як їй вдаеться справлятися з тиском на роботи. І розповіла, чому моторошні історії, якими діляться з нею постраждалі жінки, не впливають на її життя.

"Я встановила свій психологічний ліміт, і якщо я відчуваю, що мої сили вичерпуються - я відривати від роботи. Коли я тільки починала займатися благодійністю, мені тисячами почали приходити листи з проханнями. Часто люди просили дати їм грошей, і таких листів було дуже багато . Тоді я зателефонувала голові одного благодійного фонду, розплакалася, розповіла їй, що я не впораюся з таким вантажем: я годинами працюю над тим, щоб все читати і відповідати. На що вона відповіла, що у мене є своє життя і свої діти, про якої забувати не можна. Я відповідають поняттю ю людям і допомагаю їм тільки там, де у мене вистачає сил, мені допомагає цей ліміт ". - розповіла телеведуча.

Сім'я Машу розуміє і підтримує.

"Моя сім'я мене розуміє. Буває таке, що я приходжу додому і кажу чоловікові: Тимур, у мене був поганий день, я абсолютно не в настрої, піду почитаю книгу. Тоді він теж йде читати книгу в іншу кімнату, і ми не чіпаємо один друга ". - зазначає Маша.

Кар'єра політика

"Я ніколи не навіть не думала про це. На сьогоднішній день я більше користі можу принести своїй соціальною роботою, якої, до того ж, у мене дуже багато. Але, коли я буду відчувати, що в політичній сфері з'явилася ніша, де я можу бути корисною - тоді і буду роздумувати про це. Поки ж політичних амбіцій немає ".

Маша Єфросиніна порекомендувала всім жінкам, як змінити своє життя в кращу сторону. Або хоча б почати міняти.

"Потрібно зробити щось таке, що ти від себе очікуєш найменше. Це можуть бути різні вчинки, але обов'язково вони повинні бути перпендикулярні звичним для вас дій. Стрибок з парашутом, записатися на уроки сальси, навіть якщо до цього ви вважали, що у вас абсолютно немає здібностей до танців, написати лист в іноземну компанію, де мріяли працювати, але завжди боялися заявити про себе. Зробіть це просто на удачу. Доля завжди на подібні вчинки з вдячністю реагує і життя обов'язково починає змінюватися ".

"Я завжди хотіла і хочу бути кращою версією самої себе. У цьому секрет щастя, напевно".

Як повідомляв портал "Знай.uа", Маша Єфросиніна визначила кілька золотих правил ідеального ранку. І написала про це у своєму блозі. Давайте дізнаємося, як якісно почати свій день.