Відомий український хореограф, суддя проекту "Танці з зірками" Влад Яма зізнався, що скоро стане батьком вдруге.

Колишній ловелас досі ніяковіє від згадки про свою поведінку до зустрічі із майбутньою дружиною Лілією – практично всі його вечори проходили у клубах та на гучних вечірках, повідомляє Clutch:

"У мене був божевільний один рік, за який мені соромно досі. Це все було як раз перед зустріччю з майбутньою дружиною. Дякувати Богу, що цей рік був всього один в моєму житті. Мені було 25, я був гарячий і молодий, і майже кожні вихідні відпочивав з друзями .До речі, там же я і зустрів Лілю".

Популярні новини зараз
На путіна навесні було скоєно замах, на жаль провальний - ГУР МО України Бундестаг на чолі з Шольцом заблокував поставку Україні 100 БМП Marder - німецькі ЗМІ Мрія кожної жінки: Оля Цибульська показала галантного чоловіка, який готує їй сніданки і цілує вранці Українці знайшли несподівану схожість між Іриною Федишин і Аліною Паш: "Кар'єра, якої не було"
Показати ще

Яма не приховує: не вірив до останнього, що така вродлива і на перший погляд недоступна дівчина буде поруч із ним. Але поступово почав завойовувати її серце і це врешті вдалося:

"Я нічого про неї ще не знав, це було суто зовнішнє враження. Вже потім я почав наводити довідки, хто вона, чи є у неї хлопець ".

За його словами, про поповнення в родині замислювалися давно, тому скоро у маленького сина Леона з'явиться брат, або сестра:

"Обговорюємо це через день, але це передбачити ж неможливо, сильно відтягувати не хочемо, у нас немає стільки часу, адже ми відносно пізно до цього прийшли. Тому ще 10 років в запасі у нас немає", - підсумував Яма.

Дивіться: дружина Ями пояснила своє ставлення до колег чоловіка

Як повідомляв портал "Знай.ua", дружина Ями розповіла про ставлення до Могилевської.