У вівторок, 8 травня, менш ніж за добу до старту першого півфіналу "Євробачення-2018" прогнози букмекерів раптово змінилися.

Ізраїльтянку Нетту Барзілай та її пісню "Toy" ("Іграшка"), які лідирували в рейтингах попередні кілька тижнів, по коефіцієнтами обійшла представниця Кіпру Елені Фурейра з гарячою композицією "Fuego" ("Вогонь").

Згідно з новими оцінками букмекерів, Ізраїль спустився на друге місце, третє ж дісталося Олександру Рибаку, переможцю "Євробачення-2009", який цього року знову представляє Норвегію.

Раніше "Знай. uа" писав про те, що Нетта Барзілай, представниця Ізраїлю, займала першу сходинку у рейтингу дуже довгий час. Сталося таке, що в перший день півфіналу "Євробачення" її змістила представниця Кіпру Елені Фурейра.

Популярні новини зараз
Пенсія за радянський стаж: українцям рахуватимуть по-новому - хто втратить гроші Ухилянтам готують посилені санкції від ТЦК Дорого і принизливо: експерти назвали, скільки збитків завдають державі ТЦК Податкова не покарає за карткові перекази: українцям підказали законний спосіб уникнути штрафу
Показати ще