Юлія Самойлова дала велике інтерв'ю, в якому покаялася за свій виступ в Лісабоні. Але тут же співачка поспішила виправдатися, запевнивши, що навіть якщо б вона не забула слова і чудово заспівала, по ряду інших факторів вона не змогла пройти у фінал. Залишається лише гадати.

"Я дуже жалкую, мені самій сумно, прикро, що все так вийшло, що я не виправдала очікувань людей, які мене підтримували і я ну хочу щиро попросити вибачення за те, що так вийшло. І я не спеціально так зробила, само собою. Я можу сказати, що моя мрія зруйнована і все ж прикро, що так вийшло", - незв'язно намагається пояснити свою позицію Самойлова.

Дівчина зізнається, що не змогла розрахувати до кінця свої сили і не усвідомлювала всю глобальну ситуацію. При цьому вона нарікає на російську підготовку до Євробачення, яка не виправдала її сподівань і була, за її висловом, абияк.

"Мене виводило з себе, коли всі навколо говорили, що все добре, а насправді я бачила, що все погано, але не могла ніяк вплинути. Було багато питань, які мені доводилося вирішувати самій", - зізнається Юлія.

Популярні новини зараз
У Японії з'явився свій Володимир Зеленський: азіатська версія але дуже схожий Українцям виплатять 3400 гривень допомоги: хто отримає гроші до кінця квітня Жінка кілька років жила зі склянкою у сечовому міхурі: загралася під час інтиму, а потім думала, що інфекція Українські імена, від яких полякам "зносить дах" через красу: вам пощастило, якщо ви їх носите
Показати ще

Жінка не може приховати свого розчарування у непрофесіоналізмі людей, з якими їй доводилося працювати. Педагога вона свого називає чудовим, але при цьому стверджує, що репетиції почалися лише за два тижні до конкурсу.

Дівчина вважає, що на її погане виконання вплинули різні фактори. В тому числі те, що за весь час у неї в Росії була лише одна повноцінна репетиція. Примітно, що на бек-вокалі у Юлії були дівчата з Німеччини. І вона сама до кінця не зрозуміла, чому не можна було знайти в Росії.

Генеральна репетиція в Португалії, за твердженням Юлії, проходила практично при повному залі і тоді вона чудово заспівала. А ось з виступом в прямому ефірі щось не склалося.

Дівчина каже, що від неї просили більше емоцій і мабуть вона перестаралася і пере виходом на сцену була дуже втомлена і пригнічена. При цьому дівчина наполягає на тому, що не забувала слова пісні.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" представниця Росії на "Євробаченні-2018" Юлія Самойлова могла б продемонструвати більш високий результат минулого року на конкурсі в Києві, якщо Україна не заборонила їй в'їзд після виступів в окупованому РФ Криму.