У Лісабоні, столиці Португалії, повним ходом готуються до масштабного музичного конкурсу Євробачення, який відбудеться на початку травня. У Лісабоні вже приступили до монтажу сцени, на якій незабаром виступлять виконавці.

«Почався монтаж сцени головного пісенного конкурсу Європи в Altice Arena. В цьому році зал зможе вмістити 20 тисяч глядачів. Організатори обіцяють, що нас чекають неймовірні спецефекти, і сама сцена буде дуже технологічною. Хоча в 2018 році екрану не буде, тому основний акцент буде на декораціях», - діляться ходом роботи організатори.
Варто нагадати, що кожен рік конкурс проводиться в першій половині травня, за рідкісним винятком. В цьому році півфінали Євробачення відбудуться 8 та 10 травня, а фінальні виступи – 12 травня. Виконавець Melovin, що представляє Україну, зможе виступити відразу в другому півфіналі.

Раніше "Знай.uа" рассказывал, що з'явилася гарна новина для шанувальників одного з найбільш відомих і харизматичних шоуменів. Прямі ефіри пісенного конкурсу Євробачення 2018 в Україні коментуватиме відомий телеведучий Сергій Притула. Як повідомили в прес-службі СТБ, Притула стане коментатором прямих ефірів Євробачення 8, 10 і 12 травня саме на цьому телеканалі. Додамо, що Сергій Дмитрович вже два роки поспіль веде Національні відбори на Євробачення. Шанувальники Сергія Притули, які після кожного Нацвідбору запевняють, що саме шоумен краще всіх би представив нашу країну на цьому конкурсі, зраділи такій новини.