"Криза середнього віку", - цією фразою найчастіше лякають чоловіків психологи. Не знайома вона хіба що феномену української естради Олегу Виннику, якому 31 липня виповнюється 45 років. Артист пройшов чималий творчий шлях, і не всі знають, що починав він зовсім не з вітчизняної музики.

З оперного співака на естраду

Співак Олег Винник народився 31 липня 1973 року в селі Вербівка Черкаської області. З дитинства артист брав активну участь у художній самодіяльності та мав неабиякий хист до співу та гри на електрогітарі, тому після закінчення школи вступив на хормейстерський відділ Канівського училища культури.

Вже у 20 став солістом Черкаського народного хору, згодом у рамках програми культурного обміну поїхав на стажування в Німеччину, де отримав пропозицію Люнебурзького театру з Нижньої Саксонії. У Гамбурзі два роки навчався під пильним керівництвом викладача вокалу Джона Лемана, а також робив перші проби в жанрі мюзиклу.

Своєю найважливішою роллю вважає Жана Вальжана у мюзиклі "Знедолені" за однойменним романом Віктора Гюго – саме після неї прокинувся відомим. Але з часом робота за кордоном перестала бути такою привабливою, захотілося повернутися додому:

"З 2003 року я почав писати пісні і хотів, щоб вони прозвучали. При тому що абсолютно не розбирався, якими вони повинні бути, як їх відформатувати, щоб мали комерційний успіх. Але в Німеччині вони в будь-якому випадку були неактуальні, а в Україні варто було спробувати. Так ось визріла думка переїхати, і я відмовився від продовження контрактів", - коментував артиист.

Популярні новини зараз

Колишній Ані Лорак Юрій Фальоса пошкодував про витрачені на співачку гроші: "Їй купували прокладки, бензин, білизну..."

Скандальну Галину Третьякову за хамство можуть позбавити депутатського мандату

Медики б'ють на сполох – не вистачає ліжок та лікарів: в Раді викликали "на килим" Віктора Ляшка

Українець прославив Карпати неймовірним знімком на весь світ: захоплює дух, поки гори огортає снігом

Показати ще

Винник і Україна

Саме вдома він отримав бажану славу, і став практично народним секс-символом.

Зараз Олег Винник один із найбільш гастролюючих і затребуваних українських естрадних співаків. Його концерти в Палаці Україна проходять з аншлагами.

"Подивіться, як він виглядає! Тексти пісень зачіпають душу. У кожного виникають асоціації: це ж про мене", – зазначив музичний продюсер Володимир Бебешко.

"Він тонко відчуває, що потрібно жінці. Жінці, якій і 18, і 30, і 45 років", – переконаний народний артист України Павло Зібров.

"Він абсолютний чоловік. Помічає всіх жінок, які перебувають поруч", – зауважує телеведуча Світлана Вольнова.

Сам Винник свої досягнення оцінює більш ніж скромно: мовляв, феномен – вигадка, треба просто любити і розуміти слухача.

Дивіться: Олег Винник, "Щастя"

Нагадаємо, Винник розкрив секрети вічної молодості. Як повідомляв Знай.ua, Винник зізнався у непереборній залежності. Також Знай.ua писав, феномен Винника пояснили зовсім не голосом.