Як повідомляє Clutch.ua популярна голлівудська актриса Енн Хетеуей відповіла хейтерам на образливі висловлювання з приводу зайвої ваги.
Зірка фільму «Диявол носить «Prada» завжди була худенькою і не мала проблем з фігурою. Проте зовсім нещодавно вона стрімко почала набирати вагу. Недоброзичливці одразу кинулися закидати її образливими повідомленнями.

Енн Хетеуей не зволікала і  поставила на місце кривдників. Зірка опублікувала на своїй сторінці в Instagram пост з відеороликом з тренажерного залу. «Я набираю вагу для ролі в новому фільмі, і в мене це виходить. Людям, які збираються критикувати мене за жир протягом наступних кількох місяців повідомляю — справа не в мені, справа у вас. Миру вам!», — залишила пояснення того, що відбувається артистка.

Шанувальники захистили Енн, і порадили не звертати уваги на кривдників: «Будь сильною. Набагато веселіше набирати вагу, ніж потім його скидати», «Енн — ти моя улюблена актриса! Ні перед ким не виправдовуйся. Люди, які критикують тебе, ніколи не зможуть досягти висот. Ти чудова!», «Ти завжди чудово виглядаєш! Нікого не слухай».

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що в Мережі з'явився перший трейлер "8 подруг Оушена" – "жіночий" спін-офф знаменитої трилогії про афериста Денні Оушена та його друзів. І якщо "12 друзів Оушена" багато в чому трималися на харизмі Джорджа Клуні, то тепер ця почесна місія лягає на Сандру Буллок. За сюжетом вона Деббі Оушен, сестра того самого Денні Оушена, і на життя заробляє приблизно тими ж способами, що і він.