Представник України на "Євробаченні 2018" Melovin запам'ятався поргугальцям не тільки своїми запальними танцями під час виступу фіналістки Нетти Барзілай.

За кілька днів до старту першого етапу конкурсу під час прес-конференції він привернув увагу ЗМІ тим, що "забув українську мову". Принаймні, цей факт використали для антипіару низка російських сайтів, для яких – за щастя зайвий раз поцілити у болюче місце України.

Що сталося у Лісабоні?

В ході спілкування із пресою артист дещо рознервувався і від хвилювання не зміг знайти українські аналоги кільком російським словам. Та делегація відреагувала спокійно – при тому, що команда швидко зорієнтувалася і допомогла Melovin.

Але потім почали публікувати статті з заголовками приблизно такого формату:

Популярні новини зараз
В Україні подорожчали ще одні важливі продукти: свіжі ціни на вершкове масло та соняшникову олію Військкомат ловить, як злочинців: українці вимагають заборонити видавати повістки на вулиці, у ТРЦ та магазинах Колишня Міші Заливака Юля "Зайка" Бельченко розповіла про підставу на "Холостяку": "Я не вкрала, не вбила..." Прості поради, як правильно зварити пшоно: буде дуже смачним і не гірчити
Показати ще

Конкурсант по поверненню додому вирішив відповісти на критику, зазначивши: щодня вдосконалює свої знання рідної мови, не все дається легко, але він не пообіцяв не зупинятися. Співак зізнається, що всім догодити нереально і добре це розуміють не тільки представники шоубізу.

Жан Поль Готьє підтримав українця на Євробаченні

За його словами, всі справа у тому, що спілкуючись з ведучим прес-конференції, він справді не згадав необхідне йому слово українською і звернувся за допомогою до колеги, уточнивши, його російською.

Дивіться: Melovin забув українську мову і перейшов на російську на прес-конференції "Євробачення 2018"

"Так, була принципова позиція. Для мене було важливо говорити саме українською мовою в Португалії, коли представляєш свою країну. Я навчався в українській школі, з батьками спілкуюся дуже часто українською, просто з якимись елементами суржику. Але через те, що не вистачає практики, спілкування, звичайно, ти забуваєш якісь слова, а тим більше, нагадаю, коли ти сидиш і тебе знімає дуже багато камер", - запевнив Melovin.

Вчитель не потрібен

Згодом артист додав, що не потребує послуг репетитора, практикує свою українську самостійно:

"Я і так кожен день вчу українську, бо мені це необхідно. Мені дуже хочеться говорити українською. Я не бачу сенсу брати спеціально репетитора. Всі ми швидко вчимося, вбираємо, як губки. Не бачу жодної проблеми. Я взагалі вважаю, що ніхто не говорить ідеально українською мовою. Просто потрібно намагатися говорити якомога чистіше і правильніше", - підсумував Melovin.

Дивіться: Melovin, Under The Ladder - Ukraine - LIVE - Grand Final - Eurovision 2018

Як повідомляв портал "Знай.ua", представниця Росії Юлія Самойлова пояснила свій провальний виступ на "Євробаченні 2018". Артистку, як відомо, розкритикували не тільки за те, що не потрапляла в ноти – глядачам не сподобалася сама концепція номеру, адже співачка практично не показала жодної емоції, зробивши ставку тільки на бек-вокал.