Вже не вперше відомий білоруський гурт Brutto співпрацює з українським письменником та волонтером Сергієм Жаданом. І завжди із їх творчого тандему виходить щось дуже цікаве і незвичне.

Нещодавно Сергій Міхалок та компанія презентували кліп на пісню "Папяроска", яку включили до третього альбому "Рокі". В основу відеороботи покладені тексти Жадана, які переклав Андрій Хаданович.

"Ми з BRUTTO зробили перекур перед масштабним туром "РОКI". Згадали дворово-хуліганську юність, романтику неформальних тусовок, перші кроки в рок-музиці. Сергій Жадан та Давидовський добре знають, що таке тусовки 90-х. Вони – олдові та трушні учасники цих незабутніх шабашів та панківських оргій", – зізнається Міхалок.

Популярні новини зараз
Українців змусять платити 5 грн за кВт: вже заявляють, що новий тариф "не відповідає реальності" Перетрусіть скарбнички: дві копійки, за які можна отримати шалені гроші "За*бали тупо в дошку": українці не витримують "квестів" із передачею показників лічильників Після підвищення тарифів на світло українцям зробили термінове нагадування: залишився день
Показати ще

Хоча довелося кілька днів поспіль змінювати локації на столичних вулицях і навіть знімати на території психіатричної лікарні, але результатом всі залишилися задоволені: вийшла така собі історія про хуліганів та анархічний синдикат – як для творів Жадана, нічого дивного:

"BRUTTO дають по-справжньому прикурити. Найбільш щемка й пронизлива пісня з нового альбому. Історія про щасливе дитинство, з якого виростають усі наші шкідливі звички. Драйвово, як і повинно бути в дитинстві", - запевняє письменник.

Дивіться: кліп BRUTTO Папяроска

Як повідомляв портал "Знай.ua", Міхалок здивував українськими піснями в новому альбомі.