Український письменник та волонтер Сергій Жадан відомий не тільки своїми книгами та поїздками в зону АТО. Як виявилося, він ще й володіє акторським талантом: нещодавно отримав роль в екранізації власного роману "Ворошиловград".

Спробувати себе у кіно він мріяв ще з дитинства і хоча на екрані побачать поета всього 12 секунд, а суть його появи не розголошують, але це гарний шанс нарешті побороти "внутрішніх демонів", як зізнається сам волонтер:

"Це мій великий комплекс. Я в дитинстві хотів стати кіноактором, ось так свій комплекс і намагаюся реалізувати. Оскільки на знімальний майданчик мене так просто не пускають, я приходжу зі своєю зброєю", - жартує Сергій.

Популярні новини зараз

Дружина Дзідзьо відверто розповіла про проблеми в родині: "Не ночує вдома"

Ольга Сумська пожаліла Оксану Марченко через котика

Кума Дзідзьо Цибульська зустріла весну в обіймах красеня, і це не чоловік: "Час зав'язувати"

На Львівщині хвора на рак жінка померла після пологів: "Вікуся стала янголом для донечки"

Показати ще

Символічно й те, що обрали саме "Ворошиловград" – це колишня назва Луганська, звідки родом і сам Жадан, кому ж як не корінному мешканцю більше знати про ситуацію в місті, яка отримала відлуння по всій країні.

"Ідея помістити Жадана в кадр була одразу, проте ми довго думали і приміряли, в якого ж персонажа. Передбачалося, що це буде невелика епізодична роль", - підкреслив генеральний продюсер картини Володимир Яценко.

Слід відзначити, що ця книга отримала одну із головних відзнак ВВС – "Ворошиловград" визнали " Кращим українським романом десятиліття" і з того часу перекладають на різні мови: зокрема, англійську, польську, французьку, російську та німецьку. За сюжетом твору головний герой Герман велінням долі опиняється у рідному місті, яке покинув багато років тому.

Намагаючись розібратися із проблемами свого брата, що зник у невідомому напрямку, чоловік знову ніби починає жити минулим – спілкуватися зі старими друзями, закохується, отримує купу проблем та навіть зв'язується із мафією. Але попри це, до нього приходить розуміння – ці люди вірять йому і повернувся не дарма, адже мала батьківщина ніколи не повинна забуватися. Як би складно там не було жити.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Жадан поділився досвідом волонтерства.