Українська армія стала по-справжньому відображати стан суспільства і набула статусу народної, а по суті так і повинно бути.

Таку думку на своїй сторінці в Facebook висловив відомий письменник, співак і поет Сергій Жадан. "Армія - це не щось абстрактне і відірване від решти суспільства. Ми, в наших мирних тилових містах, любимо говорити про військових в третій особі - про їхні настрої, про їхню мотивацію, про мову, якою вони говорять. Говоримо, іноді забуваючи цілком очевидне: армія виростає із суспільства, формується суспільством, відображає його, вона така, як і ми всі", - написав він і нагадав, що після довгої служби воїн все одно повертається в мирне місто до звичайного життя.

Жадан нагадав, що таких людей дуже багато і всі вони знаходяться серед нас. Вони потребують нашої підтримки і розуміння у тій же мірі, у якій нам необхідний їхній захист.Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що в основу нового роману письменника лягли спогади жителя окупованого Луганська.

Популярні новини зараз

Американський журнал відкрив світові красу гуцулок і Карпат: "Люди живуть в гармонії"

"Нова пошта" змінила тарифи на міжнародні посилки: як заощадити 25%

Розійшлися? Ксенія Мішина видалила Олександра Еллерта зі свого Instagram

Пом'ятого Добкіна знайшли в урні у центрі Харкова

Показати ще