Українські зірки – Melovin, Тимур Мірошниченко, Маша Виноградова та Олена Гребенюк – приєдналися до місії благодійного фонду "Единственная".

У день відкритих дверей в тренінговому інтерактивному таборі для дітей благодійного фонду "Единственная" співак Melovin презентував унікальне кільце-талісман, що приносить удачу і оберігає його володаря. Спеціально для артиста це прикраса створив ювелірний дім Art Vivace.

Вперше Melovin показав його у своєму новому кліпі, а потім брав у ньому участь у конкурсі Євробачення-2018. Приїхавши до табору, Melovin передав кільце засновнику благодійного фонду "Единственная" Інна Катющенко для того, щоб надалі воно було продане з аукціону. Кошти, отримані з продажу, підуть на підготовку і організацію такого табору для дітей з шкіл-інтернатів.

Зараз підопічні благодійного фонду "Единственная" знаходяться в чудовому місці, недалеко від Києва в Zoloche Rangers Camp. Засновники табору Юрій і Наталія Коржевские надали фонду велику знижку на путівки в табір, а також особисто відвідують діток в ньому.

"Знай.uа" також нагадує, що представник України на "Євробаченні 2018" Melovin вже не вперше витримує хвилю критики в свою адресу. В основному під прицілом виявлялася його незвичайна зовнішність, дивна лінза, манера виконання, ну і орієнтацію теж зачіпали.

Популярні новини зараз

Померла найепатажніша українська фотомодель: у свої 73 давала приклад молодим

Ірина Сопонару з "Жіночого кварталу" серед райського саду стала Євою-спокусницею: "Адам десь спить"

Лесю Нікітюк показали справжню під час роботи, від цього крику в'януть вуха: "Що ти стоїш?"

Донька Анастасії Заворотнюк почала ходити "в жалобі": "Сумно, дуже..."

Показати ще

Жартома чи не дуже в колах вітчизняного шоубізу хейтеры натякали: "українська версія Менсона" нібито тяжіє до чоловічої статі. Щоб раз і назавжди покласти край цим пересудам, артист вирішив все пояснити. Melovin зізнався: дійсно, пікантні пропозиції отримував не раз, але ніколи на них не погоджувався.

Тим часом, пісня українського виконавця Melovin'а "Under the Ladder" потрапила в топ-5 найпопулярніших пісень Євробачення-2018.

Про це повідомляє офіційний сайт Євробачення. Згідно інформації, пісня Melovin'а знаходиться на третьому місці Топу, його виступ набрало майже 6,5 млн переглядів на YouTube.