2 грудня на телеканалі «Інтер» стартує нове реаліті-шоу «Час будувати». Про те, що відбувалося за кадром нового проекту, розповіла ведуча Оксана Марченко в інтерв'ю «КП» в Україні».

«"Час будувати" – це проект не стільки про будівництво, скільки про кохання. Це проект про підтримку, про взаємодопомогу і про людяність», – зазначила телезірка. Ідею зняти проект «Час будувати» вона назвала найдавнышою своєю телевізійною мрією». «Мені хочеться, щоб глядачі поринули в цей проект і подивилися його уважно. Запевняю вас, що в кінці кожного фільму ви станете іншими, ви станете краще, добрішим», – сказала Оксана Марченко.

«Якщо ми люди, то повинні любити один одного, підтримувати. Ми повинні пам'ятати, що любов до ближнього – це головне, що відрізняє нас від тваринного світу. А ближні – це не тільки родичі. Це наші друзі, колеги, сусіди, ті люди, чиє нещастя ми бачимо. І чия біль сильніше твоєї власної. «Час будувати» об'єднує всіх небайдужих людей – у нас величезна кількість помічників-добровольців», – розповіла ведуча.

Популярні новини зараз

Танці з зірками на піску: Кухар показала приклад жінкам, ідеальна фігура та пластика

Київський вокзал перетвориться на ТРЦ: "Почнемо заробляти!"

Українцям показали шикарний особняк Софії Ротару: хвойний ліс і Range Rover на ділянці

У Насті Каменських помер тато: що відомо про найріднішого чоловіка співачки

Показати ще

Оксана Марченко підкреслила, що у нового проекту «не розважальний формат, а формат-допомога». У цьому сезоні розкажуть про чотирьох сім'ях, що опинилися в дуже важких життєвих обставинах.

«Приймаючи рішення про відхід з «Х-фактора», я думала, що телебачення для мене, очевидно, закінчилося. Я не припускала, що почну щось нове і таке грандіозне. Але людина припускає, а Бог розпоряджаэться. Одразу ж після цього мені надійшло кілька пропозицій від різних телеканалів, і я навіть уявити не могла, що моя давня телевізійна мрія втілиться в життя», — поділилася Оксана.

Нагадаємо: вже в цю суботу, 2 грудня, о 20:30, стартує нове реаліті-шоу телеканалу «Інтер» з Оксаною Марченко, де вона буде іншою, буде справжньою.