Нещодавно Земфіра зробив по-справжньому відвертий пост на своїй сторінці в Facebook. Зірка поскаржилася на "ненормальних" і "божевільних" людей, що переслідують її.

Зазвичай зірка не робить публічних висловлювань з того чи іншого приводу у соцмережах, у яких лише зрідка з'являються її фотографії та анонси концертів. Однак культова співачка не витримала і написала емоційний пост про своїх шанувальників.

"Як це буває - прокидаюся, отримую листа: привіт, я розповім тобі правду про тебе, я так люблю тебе, навіть якщо ти будеш не зі мною, я все одно буду любити тебе (ось мій телефон). Я витягну тебе з ями, я буду твоїм світлом у вікні, я, я, я. Моторошно. Неприємно", - написала Земфіра в фейсбуці.

За словами співачки, вона є "жертвою ненормальних, схиблених людей". Земфіра зажадала від шанувальників більш шанобливого ставлення до себе.

Популярні новини зараз

Розлучення, блуд, секс під час вагітності і зради: батюшка пояснив, що насправді забороняє Біблія

Син Софії Ротару розповів про важку втрату, чорний день скорботи для сім'ї: "Спасибі тобі за все"

Олександр Пономарьов різко змінив стиль: "У магазині дивилися на мене як на прибульця"

Зірка "МастерШеф" Ольга Мартиновська похвалилася сімейним щастям в обіймах доньки і Ектора Хіменеса-Браво: "Вже подружжя"

Показати ще

"Вони" спали на килимку моєї квартири, писали мені по 50 листів в день, дзвонили по 4 години поспіль у двері, і вимагали, вимагали. Вийди, відкрий, поговори, "ти не розумієш". І навіть ті, з якими, здавалося у мене встановилися людські відносини, зривалися, вимагали і атакували. Я живу під цим пресом майже 20 років. Мені вже 41год) Що мені потрібно? А що потрібно людині в 40+? Повага. Особистий простір. Вибір. Спасибі", - сказала артистка.

"Знай.uа" також нагадує, що російській співачці Земфірі Рамазанової заборонили концерти в Нижньому Новгороді і Калінінграді, Росія під час проведення Чемпіонату світу з футболу. Про це повідомляється на офіційному сайті артистки.

"Ми отримали категоричну заборону на проведення будь-яких культурно-масових заходів на критих майданчиках на період проходження чемпіонату світу з футболу", - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що компанія "Планета Плюс", яка займалася організацією фестивалів за участю Земфіри, провела кілька зустрічей з представниками адміністрацій та силових відомств регіонів і підписала необхідні угоди, на підставі яких був дан старт рекламної кампанії і продажу квитків, однак 5 червня їм відмовили в праві проводити концерти під час ЧС-18.