Зірка Орла і Решки став наймолодшим дідусем в історії України

поділитись
Важко повірити, але це правда

Телеведучий Андрій Бєдняков, відомий за проектом "Орел і Решка", днями дуже здивував своїх шанувальників.

В Instagram він поділився новиною про те, що вперше став дідусем – напевно, наймолодшим в Україні, адже зірці екрану виповнився всього 31 рік:

" Прилетів на День Народження до ... онуків. Племяш, спасибі тобі за Новий Статус!!", - підписав фото з малюком Бєдняков.

Користувачі привітали його у коментарях, але були досить спантеличені. Як на роль дідуся, на їх думку, він доволі молодий.

Цікаво, що часу на родину у ведучого насправді завжди було обмаль. Кожну вільну хвилину він присвячував цікавим проектам на телебаченні. Не вірив спочатку, що "простий хлопець із Маріуполя", маючи тільки велике бажання і закордонний паспорт, зможе їздити по світу з "Орлом та Решкою".

"Звичайно, це колосальний досвід. Сказати, що багато нового дізнався - це нічого не сказати. Ти постійно знайомишся з чимось новим - якимись унікальними речей, які часом навіть не вкладаються в голові. Подорожувати це здорово. Це не уроки географії - це зовсім інше. Скрізь є свої плюси: є міста і країни, де краще бути з золотою картою, а є ті, де, навпаки, гроші ні до чого. Це різний досвід абсолютно. Іноді можна зіткнутися з такими моментами, що і без грошей шалено цікаво. Сам факт, що ти справляєшся з тією чи іншою ситуацією - це певного роду перевірка самого себе", - зізнавався він.

Відомо, що Бєдняков звільнився із шоу через надмірно завантажений графік і постійну втому. Пліткували, що міг не поділити щось із продюсерами, але як було насправді – ніхто не знає.

Дивіться: Бєдняков про дружбу з футболістами "Шахтаря"

Як повідомляв портал "Знай.ua", Сергій Бабкін пояснив, як створює закохані пари та талант-шоу.

Автор матеріалу: 
Марина Лонская
Теги: 
Андрій Бєдняков, Орел і Решка, дідусь
Шанувальник Тейлор Свіфт прийняв душ у неї вдома і виспався в її ліжку
0
0
01:35 24.04.2018
Гонитва за грошима перекреслює мораль
0
0
00:20 24.04.2018
Шейк просто світилась від щастя
0
0
22:50 23.04.2018
Музикант використовував страховку, проте в одному з дублів він все ж не втримався на мотоциклі
0
0
21:27 23.04.2018
Зірка оригінально прорекламувала колекцію спортивного одягу
0
0
20:02 23.04.2018