Французький актор Самі Насері, відомий по картині "Таксі", готується знімати новий фільм на території анексованого Криму.

Стрічка називається "Краб", її режисером став брат актора Бібі Насері, він же і створив сценарій. Самі розповів, що вже 10 місяців живе в Росії, де готується до зйомок нового проекту.
"Я вже 10 місяців живу в Росії, ми готуємо проект, який будемо повністю знімати тут. Вже було кілька зустрічей з Міністерством культури РФ, ще належить ряд переговорів", - зізнався Насері. Актор додав, що зйомки пройдуть в Ростові та Ялті.
У фільмі зіграють Філіп Лелуш, Фредерік Діфенталь, колеги по фільму "Таксі". Також до зйомок запросили американського актора Джона Сэвэджа, який увійшов до складу журі Московського міжнародного кінофестивалю.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що відомий французький актор Самі Насері прилетів в окупований Росією Крим для участі у "Форумі світу", який проводить у Ялті Всесвітній благодійний альянс "Миротворець". Насері вилетів у Крим, у п'ятницю з Москви разом зі співаком з Франції Мурадом Бурави, що є порушенням державного кордону України. На півострові зірку зустрічали журналісти, фанати і таксисти.

"Я і Самі захотіли до вас в Крим. Ми не боїмося санкцій, любимо вашу країну - Росію. Тому ми сьогодні тут", - заявив Бурави в аеропорту.