Зірка "Загону самогубців" Кара Делевінь зізналася, що колись і сама хотіла покінчити з життям.

Про це модель та акторка розповіла у бесіді з журналом The Edit.

"Коли я була підлітком, то ненавиділа себе за свою депресію. Я ненавиділа це почуття пригніченості. Коли хтось говорив мені щось неприємне, я весь час думала над цим, а потім ненавиділа себе. Я не розуміла, що зі мною відбувається, в той момент мені більше не хотілося жити", - відверто розповіла Кара.

Найгіршим було те, що дівчині не вдавалося отримати підтримку від близьких друзів.

"Коли я намагалася поговорити з людьми про це, то вони не хотіли слухати. Чимало моїх друзів казали: "Як ти можеш так себе почувати? Тобі ж так пощастило". І я думала: "Я знаю, повірте мені, я знаю. Я знаю, що я найщасливіша дівчина в світі, я розумію це. І я хотіла б це цінувати", – зазначила Делевінь.

Зрештою, Карі вдалося пережити депресію. Втім, вона все ще воліє проводити більшість часу на самоті.

Популярні новини зараз
Квартиру продали за борги ЖКГ: юристи назвали суму, після якої українців позбавляють житла Тарифи на зв'язок від 190 грн: що Київстар, Vodafone та lifecell пропонують українцям 55+ Школи переходять на 12-річне навчання: старшокласники обиратимуть профіль після 9 класу Від 400 до 2000 грн: українцям доведеться заплатити за газові прилади
Показати ще

"Мені потрібно навчитися бути щасливою самій, без чужої допомоги. Тож тепер, коли я одна, розумію, що можу бути щаслива. Щоб це осягнути, мені було потрібно багато часу", - додала акторка.

Дивіться перший музичний кліп Кари Делевінь

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Кара Делевінь опинилася в полоні тисяч таблеток екстазі.