Відома українська співачка Анна Седокова, яка зараз живе і працює в Росії, не може прожити і дня без нових знімків в Instagram. Нещодавно знаменитість відпочивала в Туреччині, однак не припиняє виставляти фото з відпочинку, в основному в купальниках. Так, артистка зробила селфі і показала величезні груди, проте фанати відзначили, що Анна робить це занадто часто.

"Братик, я сумую. Поїхали далі", - підписала кадр Седокова. Фолловери ж розділилися на два табори. "Ідеальна", "Ну не можна бути такою ідеальною!Ну дуже красива", "Соковита дама", "Моя щелепа відвисла! яка шикарна!!, - захоплювалися одні. "Харе вже цицьками світити)))", "Знайдіть вже собі чоловіка, може тематика фото хоч трохи зміниться", "Господи,яка блядь", "Досить цицьки виставляти,гідна дівчина ніколи не буде виставляти себе напівголою!!Ось приклад таких матусь і діти потім виростають такі ж!!!!!Ганьба!!!!", - обурювалися інші.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Анна Седокова повалялась на Вазі в Новошахтинську. Так, артистка стрибнула на капот автомобіля і виконала на ньому гарячі танці з задиранням ніг. Господарем машинки виявився саксофоніст її колективу. Також знаменитість зробила селфі в дзеркалі, вбравшись у відверту сукню з глибоким декольте. А ще Седокова пояснила, що від чоловіків завжди виникає дуже багато проблем.