Відома американська телезірка, світська левиця і підприємець 33-річна Хлої Кардашян народила дівчинку. Пологи пройшли в лікарні Клівленда у четвер, 12 квітня, близько 4 ранку. Ім'я дівчинки поки що тримають у таємниці. Про це повідомляє Tmz.

Кілька днів тому в мережі з'явилося відео, де на третьому місяці вагітності Хлої її коханий Трістан Томпсон зраджує їй з жінками, а на цьому тижні він встиг переспати в одному з готелів з працівницею нью-йоркського стриптиз-клубу Лані Блер.
Дізнавшись про зради коханого, у Хлої почалися передчасні перейми. Дівчина повинна була народити наприкінці квітня.
"Вона зійшла з розуму. Весь її світ перевернувся з ніг на голову. Вона істерично плакала всю ніч. Вона благала повернутися в Лос-Анджелес і спробувала знайти спосіб змусити її перелетіти до сім'ї, але її лікар не дозволив їй. Вона просто хоче бути зі своїми рідними і кинути все як можна швидше",– розповідав інсайдер ЗМІ.
Він зізнався, що Хлої хотіла покинути будинок у Клівленді, де оселилася з Томпсоном і повернутися в Лос-Анджелес, але лікарі виявилися непохитні.

"Вона планувала виховувати дитину в Клівленді і присвячувати йому весь вільний час. Хочела повернутися до батьків, але їй не можна літати. Навіть на приватному літаку і з лікарем – це занадто ризиковано", – зазначив інсайдер.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що поки вагітна і щаслива Хлої Кардашян постила ніжні фото з улюбленим Трістаном Томпсоном, він зовсім забув про свою половинку.За повідомленням порталу TMZ, бойфренда Хлое не в перший раз застукали на зраді. Вперше він потрапив ще у жовтні минулого року, коли Хлое була лише на третьому місяці вагітності. Тоді Томпсона зняли в нічному клубі в компанії трьох дівчат. Одну з них наречений Кардашян цілував у губи, інший - у груди.А цими вихідними Трістана побачили в нічному клубі разом з невідомою брюнеткою. Після вечірки Томпсон поїхав з нею в готель, де вони до ранку не покидали номер.