Знищено! Руслана отримала гідну відповідь на скандальну заяву

поділитись
Держава повинна допомогти новим паросткам

Відома співачка Марія Бурмака гостро відповіла своїй колезі по сцені Руслані Лижичко на заяву щодо незатребуваності українізації в країні.

Відповідну заяву вона зробила в ефірі ObozTV.

Бурмака нагадала Руслані про досвід Ізраїлю, який відродив власну мову і утвердився як держава.

"Ось, кажуть "мова", "українізація". А за таким принципом будувалася держава Ізраїль, коли іврит був відроджений", – зазначила Бурмака.

Вона вважає, що мова відіграє важливу роль в долі народу. Співачка зазначила, що саме поняття українізація необхідно, особливо у військовій час.


Відео: Марія Бурмака поділилася думкою про українізацію


Бурмака також зазначила, що найяскравіших представників інтелігенції України знищили ще в Радянському Союзі. Вона згадала дисидентів-шістдесятників, частина з яких загинула в застінках тюрем того часу. Зокрема, мова зайшла про поета Василя Стуса.

"Це українська інтелектуальна еліта – все було розстріляно і знищено. Хіба держава зараз не має допомогти цим новим паросткам? Звичайно, повинна", – резюмувала вона.

Як повідомляв портал "Знай.uа", Руслана виступила проти українізації, запропонувавши власний план розвитку культури в країні. За її словами, Україні свого часу нав'язали русифікацію, яка на даний момент занадто сильна, щоб її задушити. Співачка заявила, що народу не вистачає "культурної революції".

Автор матеріалу: 
Рагуткина Мария
Теги: 
Бурмака, Руслана, заяву, українізація
Вона пішла проти знаменитого клану
0
0
21:48 27.05.2018
Фіналістки російського шоу Холостяк "у всій красі" до того, як стали популярними
0
0
21:00 27.05.2018
Лобода здивувала шанувальників старим фото, яке підписала словами "радянське дитинство"
0
0
20:48 27.05.2018
Рідна атмосфера фашистського російського відпочинку
0
0
19:47 27.05.2018