Російський блогер Олександр Тверський в захваті від зусиль українців відродити і захистити власну національну самобутність.

Про це діяч поділився в Facebook.

"Українці знахабніли до краю. Набув чинності закон, який зобов'язує телевізійні канали вести програми українською мовою. В ефірі загальнонаціональних каналів таких програм повинно бути не менше 75 відсотків, а в ефірі регіональних не менше 50 відсотків. Також, за новим законом всі іноземні фільми повинні дублюватися українською мовою", - йдеться в повідомленні.

За його словами, "українізація" країни відбувається в умовах воєнних, інформаційних, економічних спроб РФ знищити все українське – від фізичної ліквідації громадян до знищення культури і національної ідентифікації.

"Вдумайтеся в цей кошмар. В Україні, де державна мова - українська, на українському ТБ, програми вести українською мовою. Нонсенс. Жуть. Морок", - іронізує блогер.

Популярні новини зараз
5-6 днів у повній темряві: експерт назвав міста, які першими поринуть у блекаут "Шкутильгають без діла кульгаві й контужені": блогер показав службу обмежено придатних Пенсіонерам готують доплати у жовтні, хто отримає Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку
Показати ще

Крім того, Тверський вирішив жорстко "пройтись" по деяким міфам російської пропаганди про Україну.

Скріншот запису

Дивіться сюжет про "українізацію"

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", зірки вітчизняного шоу-бізнесу продовжують посилено вчити українську мову.