Один мільйон українців отримає збільшену пенсію вже з 1 липня.

Про це пише прес-служба віце-прем'єр-міністра України Павла Розенка на Facebook.

"З 1 липня зростає прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність. Пенсійні виплати збільшаться приблизно для 1 мільйона українців", - написано в пості.

Судячи з посту, розмір пенсій з 1 липня зросте у тих громадян, пенсія яких залежить від прожиткового мінімуму. Мінімальна пенсія з початку нового місяця буде 1500 гривень.

Популярні новини зараз

НАБУ обшукує елітний клуб Порошенка, "тітушки" напоготові - у кращих традиціях Януковича

Зеленський зробив у Запоріжжі те, чого Порошенко не зміг за всю каденцію: вже у 2020 році

На кордоні з Росією почалася Третя світова війна: нова зброя зітре з лиця землі за секунду

Зеленський жорстко зчепився зі скандальною чиновницею: "Карамельку рошенівську витягни"

Показати ще

Розенко також заявив, що наступне підвищення пенсії планується на 1 грудня.

Уряд також планує реалізувати кілька пенсійних реформ, якщо, звичайно, знайдуться гроші в бюджеті.

Як відомо, 11 січня 2018 року Кабінет міністрів затвердив бюджет Пенсійного фонду України на 2018 рік з дотаціями на покриття дефіциту розмірі 139 мільярдів гривень. Загальний обсяг дохідної частини бюджету фондаопределен в сумі 353,628 мільярда гривень, загальний обсяг видаткової частини - всумме 345,812 мільярда гривень.

Як раніше повідомляв портал "a", згідно з опублікованими даними, жити українським пенсіонерам з початку року стало "легше" на цілих 38 грн. У травні середня пенсія в країні склала 2517,82 грн. Про це повідомляє видання "Уніан".

"Виплата пенсій та грошової допомоги забезпечено в повному обсязі. Фінансування нарахувань проводиться згідно з графіками поденного фінансування виплати пенсій. У січні-травні власні надходження Пенсійного фонду склали 76,9 мільярдів гривень. Таким чином, на 18,3 мільярдів гривень перевищили надходження 2017 року", - повідомив заступник голови правління Пенсійного фонду Владислав Машкін.

У період з січня по червень 2018 року українські пенсіонери коштували Пенсійному фонду близько 144 млрд. грн. У минулому році за такий же період витратили на 42,2 млрд. грн. менше.

На початку цього року середня пенсія українського пенсіонера зросла в порівнянні з 2017 роком на 35,7% - у перерахунку це 652,15 грн. Середній показник склав 2480 грн. – трохи менше 100 доларів.

З липня по грудень цього року Пенсійний фонд планує зайнятися перерахунком пенсій і ще двічі підняти їх відповідно з підвищенням прожиткового мінімуму. У липні ця сума досягне позначки в 1777 грн., а в грудні зросте до 1853 грн. Варто відзначити, що навіть після такої "значного" підвищення, прожитковий мінімум в Україні відповідає показникам найбідніших країн третього світу.