У дитинстві жінка позбулася матері, а пізніше її батько помер від раку. Перших дітей Світлана усиновила в 27 років. Вона забрала до себе малят сестри, яка з чоловіком загинула в автокатастрофі. Троє дітей жили на вулиці. Ще двоє переїхали до жінки від бабусі, яка не могла самостійно доглядати за малюками. А двох дітей Світлана забрала з проблемної сім'ї. Про це повідомляє Gazeta.ua.

"Хоча я народжувала тільки трьох з них, всі вони - мої діти і люблю всіх однаково", - говорить Світлана.

Щодня вдома Світлану чекають дев'ять дітей. Решта четверо вже мають власні сім'ї й живуть окремо. Старша прийомна дочка подарувала своїй молодій мамі онука. Доглядати за молодшими і за господарством жінці допомагають старші діти.

Фото жінки

Популярні новини зараз

Дружина Віктора Павлiка Катерина Репяхова поділилася першим фото малюка: "Весь світ зупинився"

Святослав Вакарчук пішов від дружини заради іншої жінки, - ЗМІ

Страва Олі Полякової довела до істерики Надю Мейхер на "МастерШеф. Селебріті": Ектор знайшов багато олії

Зірка "Дизель шоу" Булітко згадала свій ніжний танець з Чапкісом: "Останній вальс"

Показати ще

Фото жінки

Фото жінки

Нещодавно велика родина переїхала в будинок, який їм подарувала міська влада. Обживаються і готуються до поповнення, адже найближчим часом до них приєднається ще одна дівчинка.

Нагадаємо, Генеральна прокуратура порушила кримінальну справу, після того як 19-річна Мукаддас Насырлаева покінчила життя самогубством. Студентку Національного медичного університету ім. Богомольця два тижні шукали всім Києвом.

Крім того, юну дівчину Ізабеллі Крістін Сантос зірку YouTube застрелили в Бразилії на автомагістралі. Блогерше було всього 14 років.

Дивіться сюжет про поліцію

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", "Нова пошта" показала маневр на дорозі.