57-річного Мохамеда Турі, сина першого президентаГвинеи Ахмед Секу Туре, заарештували в Техасі, США.
Його звинувачують у триманні в рабстві дівчини.

Більше, ніж 16 років Турі разом з дружиною експлуатували в'язня.
Дівчинку привезли з Гвінеї в США ще в 2005 році, коли їй було 5 років. Незабаром її змусили піклуватися про дітей сімейної пари, а також виконувати роботу по дому. Дівчина постійно піддавалася побоям і психологічному тиску.

На в'язня часто кричали, і навіть виганяли з дому без грошей. Одного разу поліція знайшла її в парку, і повернула в сім'ю Турі, так як подумала, що дівчина просто втекла.

На відміну від рідних дітей пари, в'язня не віддали в школу. Вона не знала англійської і була вимушена спати на голій підлозі. В серпні 2016 року вона втекла з дому за допомогою сусідів.
При цьому подружжя повністю заперечують свою провину, заявляючи, що дівчина вважалася членом сім'ї і виховувалася як дочка.

Популярні новини зараз

Українська Кардашьян розсунула нескінченні ноги просто на парковці

Орбакайте похизувалась дорослими синами і донькою від різних чоловіків: ″Троє чудових людей"

Синочок Тіни Кароль вразив маму дорослим виглядом і чоловічим вчинком, все своїми руками: "Гордість..."

Спортивна донька Ющенка у червоному купальнику заткнула за пояс Памелу Андерсен – Малібу чекає

Показати ще

За використання рабської праці їм загрожує до 20 років в'язниці.

"Знай.uа" нагадує, що у США заарештували актрису відомого серіалу "Таємниці Смолвіля" Еллісон Мек. Поліція винесла їй підозри про те, що дівчина вербувала жінок у сексуальне і трудове рабство.

Зірку американського серіалу "Таємниці Смолвіля" Еллісон Мек заарештували у справі про вербування в секс-рабство. Сьогодні за рішенням суду актриса вийшла з-під арешту під заставу в п'ять мільйонів доларів.

Про це повідомляють зарубіжні ЗМІ. Еллісон заарештували днями за звинуваченням у причетності до сексуальної експлуатації жінок в організації Nxivm.

Суд Нью-Йорка вирішив, що Мек буде перебувати під домашнім арештом у будинку своїх батьків у Каліфорнії. Крім того, вона повинна буде носити електронний браслет для контролю її пересувань, повідомляється в публікації з посиланням на прокуратуру США.