57-річного Мохамеда Турі, сина першого президентаГвинеи Ахмед Секу Туре, заарештували в Техасі, США.
Його звинувачують у триманні в рабстві дівчини.

Більше, ніж 16 років Турі разом з дружиною експлуатували в'язня.
Дівчинку привезли з Гвінеї в США ще в 2005 році, коли їй було 5 років. Незабаром її змусили піклуватися про дітей сімейної пари, а також виконувати роботу по дому. Дівчина постійно піддавалася побоям і психологічному тиску.

На в'язня часто кричали, і навіть виганяли з дому без грошей. Одного разу поліція знайшла її в парку, і повернула в сім'ю Турі, так як подумала, що дівчина просто втекла.

На відміну від рідних дітей пари, в'язня не віддали в школу. Вона не знала англійської і була вимушена спати на голій підлозі. В серпні 2016 року вона втекла з дому за допомогою сусідів.
При цьому подружжя повністю заперечують свою провину, заявляючи, що дівчина вважалася членом сім'ї і виховувалася як дочка.

Популярні новини зараз

Юля "Зайка" повернулася до "Холостяка" Заливако заради їх кохання: дівчина чекає зустрічі з Мішею в 11 випуску

Вагітна Осадча перетворилася на ніжну кішечку під шум моря: "Мій Юрочка"

Тіна Кароль несподівано заговорила про заміжжя з олігархом: "Його статус"

Тіна Кароль мало не полетіла зі сцени під час концерту, всьому виною довга сукня

Показати ще

За використання рабської праці їм загрожує до 20 років в'язниці.

"Знай.uа" нагадує, що у США заарештували актрису відомого серіалу "Таємниці Смолвіля" Еллісон Мек. Поліція винесла їй підозри про те, що дівчина вербувала жінок у сексуальне і трудове рабство.

Зірку американського серіалу "Таємниці Смолвіля" Еллісон Мек заарештували у справі про вербування в секс-рабство. Сьогодні за рішенням суду актриса вийшла з-під арешту під заставу в п'ять мільйонів доларів.

Про це повідомляють зарубіжні ЗМІ. Еллісон заарештували днями за звинуваченням у причетності до сексуальної експлуатації жінок в організації Nxivm.

Суд Нью-Йорка вирішив, що Мек буде перебувати під домашнім арештом у будинку своїх батьків у Каліфорнії. Крім того, вона повинна буде носити електронний браслет для контролю її пересувань, повідомляється в публікації з посиланням на прокуратуру США.