В Одесі звільнився за власним бажанням заступник голови эксплутаційно-технічного відділу навчальних суден, практики та працевлаштування Одеської морської академії Олександр Калінін, повісивши у себе в кабінеті фотографію убитого лідера терористів "ДНР" Олександра Захарченка з чорною стрічкою в правому нижньому кутку. Таке повідомлення надійшло від видання Politeka.


У понеділок, 10 вересня, протестувальники прийшли до ВУЗУ. Їх прийняв ректор Михайло Міюсов і показав добровольо написаний наказ про звільнення Калініна. Прийдешнім сподобалося подібне рішення фаната Захарченко і пішли з навчального закладу.


У соціальних мережах відразу ж знайшовся відгук на те, що трапилося. Користувачі турбувалися тільки з одного приводу: невже ніхто з працівників Вузу не помічав раніше портрета бойовика у колеги за спиною.


"Зрозуміло, що Калініна звільнили лише після тиску громадян – це зрозуміло. Ще потрібно перевірити пару Вузів, які насильно примушували студентів йти на антимайдановские протести. А ось те керівництво, куди вона дивилася?" – виникає запитання у користувачів.

Популярні новини зараз

Ірина Федишин приголомшила українців новим образом: "Як вам?"

Марічка Падалко почала бігати і "наїхала" на чоловіка Єгора Соболєва: "Мєрзко"

Дівчинка народила в 11 років від великого кохання: як склалася доля наймолодшої мами і трьох малюків

Дівчина з найбільшими сідницями засунула пляшку в труси, ледь не тріснули

Показати ще


"Всіх треба звільнити!", "В одеських вузах одні сепаратисти", - вторять інші небайдужі.


Нагадаємо, раніше стало відомо, що у ВНЗ Одеси почалися проблеми після появи в одному з кабінетів траурного портрета Захарченко. Як відзначають у навчальному закладі, Калінін ніколи не приховував своїх уподобань і поглядів.


Раніше Знай.UA писав про основні версії вбивства Захарченко, аналізуючи, кому було вигідно вбити лідера терористів так званої "Донецької народної республіки".


Також Знай.UA повідомляв про нового ватажка – призначеного головою "ДНР" Дмитра Трапезникова. Стали відомі подробиці життя даної кандидатури. Освіта, компромат, сім'я, бізнес і плітки – всі необхідні факти для розкриття особистості нинішнього терористичного голови.