У рейтинг The QS World University Rankings увійшли шість українських вузів, повідомляє УНН.

Як і в минулому році, очолили рейтинг The QS World University Rankings Массачусетський технологічний інститут, Стенфордський Університет і Гарвардський університет. Всі вони, як відомо, розташовані в Сполучених Штатах Америки.

У цей щорічний рейтинг також увійшли українські вищі навчальні заклади, однак вони не потрапили навіть в 300 кращих. Найвища позиція у Харківського національного університету імені Каразіна. За ним - Київський національний університет імені Тараса Шевченка.

Також у рейтинг світовий рейтинг The QS World University Rankings увійшли Київський політехнічний університет імені Ігоря Сікорського, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", Донецький національний університет їм. Стуса та Сумський державний університет.

Популярні новини зараз

Влад Яма з дружиною знову стали батьками: милі кадри з маленьким янголом

Під Львовом маршрутка з пасажирами влетіла під потяг, вижили не всі - "Водієві п*зда!"

"Стане матусею", - 45-річна Наталія Могилевська заінтригувала українців

Аліна Гросу зі своїм коханцем несподівано показали дитину

Показати ще

Треба сказати, що ці ж українські вузи входили і минулорічний рейтинг. Найкращу позицію серед українських вузів, у минулому році (як і в цьому) посів Харківський національний університет імені Каразіна. Він знаходився в проміжку 401-410 місць. Другим від України став Київський національний університет імені Тараса Шевченка з позицією серед 411-420 місць.

Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" розташований на позиції 501-550.

Далі в рейтингу на місці 701-750 виявився Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут". І останніми стали Донецький національний університет імені Василя Стуса та Сумський державний університет з позиціями 801-1000.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", названі найбільш культурні люди в інтернеті. В мережі з'явилася карта ввічливості і культури в інтернеті. Фахівці Microsoft склали рейтинг країн по культурі поведінки в мережі інтернет. Примітно, що Україна в даному рейтингу навіть не представлена.